İnternet Hattıyla ilgili gelen yazı

Kodla Büyü

sehit

Site Gezgini
Özel eğitim Mesleki eğitim Merkezi'nde görevliyim. Aşağıdaki formları dolduran var mı arkadaşlar?Dolduran varsa ortalama ne kadar fiyat yazdınız?

Ekli dosyalar

• IMG-20160113-WA0000.jpg
    IMG-20160113-WA0000.jpg
    171.4 KB · Görüntüleme: 736
  • IMG-20160113-WA0001.jpg
    IMG-20160113-WA0001.jpg
    225.8 KB · Görüntüleme: 738
Özel Eğitim Merkezleri bildiğim kadarıyla henüz "Fatih Projesi Altyapı Kurulumu" kpasamında değil. Tabii kurumunuz 2012'den sonra bir liseden veya bir Fatih projesi pilot okulundan dönüştürülmüş bina değilse...
Bu yüzden TTNET VPN (Türk Telekom Fiber internet erişimi) kurumunuza yapılmamıştır.

Dolayısıyla aslen yazıya cevabınız kurumumuzda "Kurumumuzda TTVPN bağlantısı yoktur." diyerek çizelgeyi boş bırakıp size yanlışlıkla gönderen üst makam İlçe MEM'e cevap yazmaktır.

Eğer TTVPN bağlantısı yapıldıysa ki;
Kurumunuza bir adet router getirilerek Telekom fiber haatına bağlanmıştır.
Bu durumda kurumunuzun eğitim türü,tipi,programı ve derslik-atölye sayısına göre hız tespiti yapılarak evrak imzalatılmıştır.Arkasından da sarı 4 sayfalı Telekom bağlantı sözleşmesi imzalatılır.
Ardından Hizmet alımı Kabul komisyonu evrakına kurumdan 3 kişinin imza atması telekom taşeronlarınca istenmiştir.
Akabinde kurumunuzda bir yerlere tespit edilen hıza göre Huawei AR1220 veya AR2200 router veya Cisco 4300 serisi Şasi Router ve bu şasiye takılı 140D UCS Network sunucusu eklenmiştir. Ardından da size fiber internet hız testi yapılarak bağlantı kurumda biryerlerde kurum ağına bağlanmış olmalıdır.
Zaten tüm bunlar yapıldıysa okula bu ay veya geçen ay içinde 1500Tl civarı aylık internet faturası gelmiştir ki onu soruyorlar resmi yazıda.
MEB İl-İlçe bütçeleştirme çalışması ve MAL Müdürlüğü tahakkuk/tahsilat evraklarını tanzim edebilmek için.

Kİ BUNLARIN KURUMUNUZ İÇİN OLDUĞUNU HİİİÇ SANMIYORUM.

Size alakasız ve gereksiz yazışma yaptırılmış. Kolay gelsin.

Geri