İnternet Fiyatları Uçmuş

Kodla Büyü
ben de turk.net kullaniyourm 35 mbit geliyor. kesinti kopma vs hic yasamadim cok memnunum sadece upload 3mbit. onu da yukseltseler iyiymis. 65 tl oduyorum.

7996405636.png

3 yıldır netspeed kullanıyorum. 50 mbps sınırsız 65 lira ödüyorum. Altyapı olsa 72 mbpsyi de aynı fiyata alabilirim.Piyasada daha uygunu olduğunu sanmıyorum.

ben de turk.net kullaniyourm 35 mbit geliyor. kesinti kopma vs hic yasamadim cok memnunum sadece upload 3mbit. onu da yukseltseler iyiymis. 65 tl oduyorum.

Turk.net de modem kullanıcı adı xxxxxadsl mi oluyor
Vdsl hat kullansak bile?

Ben vdsl için aboneliği tamamladım ancak 16mbit adsl görünüyor bağlantı türünde

Bir sorun var sanırım?

Türktelekom ısrarla araması sonunda açtım telefonu, derdin ne dedim "efendim sizi aynı hızda 200 gb kotalı 85 tl lik tarifaye geçirelim" ülen ben şuan sınırsıza 65 tl ödüyorum gerizekalımıyım niye geçeyim o tarifeye dedim "efendim seneye taahhüt bitince fiyat artacakmış" hadi len dedim yok hala ısrar ediyor ille küfür ettirecek seneye kapattıracam interneti dedim de bıraktı

arkadaşlar hangi firmayı kullanırsanız kullanın biraz da altyapı ile alakalı. örneğin ben maraştayım ne fiber var ne turksat kablo. bina biraz eski. superonline ile 3 mb geçemedim, türktelekom zaten süzme onlar da 3 ü geçirmediler. bence hız testi yapan arkadaşların zaten altyapı vs iyidir. onlar başka firmadan da alsalar memnun kalırlar gibi geliyor,, o zaman da müsteri hizmetleri kafalarda soru işareti bırakıyor.

Türktelekom ısrarla araması sonunda açtım telefonu, derdin ne dedim "efendim sizi aynı hızda 200 gb kotalı 85 tl lik tarifaye geçirelim" ülen ben şuan sınırsıza 65 tl ödüyorum gerizekalımıyım niye geçeyim o tarifeye dedim "efendim seneye taahhüt bitince fiyat artacakmış" hadi len dedim yok hala ısrar ediyor ille küfür ettirecek seneye kapattıracam interneti dedim de bıraktı
Aynısnı bana da dediler. Hayatımda.böylr saçma tarife ve teklif görmedim.

Türknet kullanıyorum.
75 mbps download 4 mbps upload. 79 TL kotasız ve tahhütsüz daha ne olsun.

Eğer abone olup 1 ay bedava kullanmak isteyen olursa AEC50BU19SCR kodunu abone olurken müşteri temsilcisiyle paylaşın

Geri