internet anasayfası ile ilgili

Kodla Büyü

mustafaakinci

Aktif Üye
arkadaşlar bizim bir hocamız internet bir programın serialini indirmeye çalışrken 'seria99' denen bir siteye gimiş ve bu siteden uygunsuz olmayan başka siteler yönlendirilmiş ve o siteler anasayfası olmuş bunu nasıl düzeltebilir diye sorduğunda internet seçeneklerinden sayfayı bo kullan kısmını işaretle dedim ama internet şeçeneklerinin hiç biri aktif deği
lmiş bu sorunu nasıl çözebilir arkadaşlar arkadaş beni tekrar arayacak acil

virüs bulaşmış,virüs temizlenmiyorsa.denetim masasında program ekle-kaldır'dan internet explorer'ı kaldırsın.tekrar yüklediğinde böyle bir sorun olmayacaktır.

Başlat / Çalıştır / Regedit / HKEY_CURRENT_USER / Software / Microsoft / Internet Explorer / Main anahtarında bulunan adresi değiştirin.

yada,

HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Internet Explorer \ Control Panel

Dizinini takip ederek git. Yan Tarafta Bulunan Homepage’e sağ tıklayıp Değiştir i seç “1″ olan değeri “0″ olarak değiştir.

yada,
* Başlat / çalıştır
* gpedit.msc
* kullanıcı yapılandırması
* Windows ayarları
* internet Explorer bakımı
* url ler
* önemli url ler
* burada 1. seçenek ana sayfanız olmasını istediğiniz url yi yazıyorsunuz arkadaşlar.

ad aware kurup tarattırsın... pc ye solucan bulaşmış... daha önce bendede olmuştu. bu şekilde düzelttim...

giriş sayfasına kesin çözüm

1 kb lik küçük ama %100 sonuç veren bi kayıt düzenleyicisi. çalıştırın ve tamam deyin ana sayfa kilidi anında çözülecektir.

Ekli dosyalar

• anasayfa.rar
    330 bayt · Görüntüleme: 34
spybot programınıda bilgisayara yükleyin kullanın faydalı bir program bulunmasında fayda var.

sistem geri yükleme yap olmazsa regedit ayarlarından arkadaş açıklamış ,anti-spyware temizleyemez büyük ihtimal

Geri