İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ [ BÖTE ]

Kodla Büyü
maşallah amazon kardeş hemen hemşehricilik yapıyoruz :)

bu arada isminizi bağışlarmısınız belki bizde tanırız nasıl olsa bir alt devre çömezimissiniz :)

ya ozaman nick kullanmamın anlamı kalmazki:D.resim kendi resminizmi üst devreyi azcık tanırım da
tijen,uğur,mustafa,mine,emrah.....

evet benim resmim

sizin tercihiniz tabii ki siz bilirsiniz :) dediğiniz arkadaşlar bizim sınıfta evet ( çünkü başka üst devre yok :) )

arkadaşlar kayseri de sizin dönemden (2004 mezunu) bi arkadaş var
bakalım kim olduğunu biliyomusunuz :)
:roll: :roll: :roll:

altın göz bir ara kayserideydi hatta yüksek lisans yapacaktı bir de havva hocam var oda ilçedeydi ...

emine Allah yardımcın olsun :D :D :D
:)
evet tati m. altıngöz hocam var görüşüyoruz
havva hocayı bilmiyorum ve tanımıyorumda :(

Slm Arkadaşlar Bende Geldim...

Tüm İnönü Üniversitesi BÖTE mezunları buradaymış da bizim haberimiz yokmuş...
Arkadaşlar sizleri burada görmek güzel...

Ben 2005 mezunu Hanifi ÖZBEY

JK sanırım Murat KARABULUT olsa gerek...malboro murat kısacası :D

kürşat merhaba HG topiğimize...

siteye mümkün oldugunca katılım sağlayabilirsek iyi olur arkadaşlar...eski yeni tüm mezunlar okuyanlar herkese bildirelim lütfen...

Birde üyeler mümkünse fotograf ve isim olayın dikkat ederse bizlerde kiminle konuştugumuzu biliriz...ama yinede tercih kişiye baglı tabi..saygılar :+1:

teşekkürler arkadaşlar kim ile görüştüğümüz bilirsek gerçekten iyi olur. Soranlar için İskenderundayım yeni fark ettim eski arkadaşalrı görmek sevindirici. 2004 mezunlarından kim nerede bilen varmı.

hanifi hoşgeldin
mine sende hoş geldin

kürşa hocam zaten buradaki arkadaşlara baksak az çok kim nerede belli :)

ben gaziantep
yakup bilecik
altıngöz havva kayseri
nesibe sivas
vb...

ah siz bilgisayarcılar burdakileri gördüm. hani bunun dışında görüştüğünüz yada haberiniz olan varmı diye sormuştum da neyse ya boşverin. Bu arada herkesin Ramazan Bayramı Hayırlara Vesile olsun.

senin ve diğer inönülülerin de bayramı kutlu olsun :)
hatırladıklarım;

nogay malatya
hüseyin adıyaman

merhaba arkadaşlar...
daha önceki 10 sayfayı tek tek inceledim, eski dostların mesajlarını gördüm duygulandım bir an için..eee az değil 3 sene olmuş mezun olalı..ben de 2004 mezunu mehmet döğer...herkese selamlar..görüşmek üzere..

Vay be 2004 mezunları bir arada.gercekten bu durumu görmek çok güzel.mehmetin dediği gibi 3 yıl geçti ve gercekten ben o yılları çok özledim.
tolga senle fotograf çekmeyi çok özledim be arkadaşım.görüşmek üzere.....

arkadaşlar geçte olsa hepinizin geçmiş bayramı kutlu olsun
memleketteydim ve ordada internete erişim imkanım olmadığı için böyle geciktik işte :roll:

bu arada yeni arkadaşlar aramıza katılmış galiba

Mehaba arkadaşlar!
Ben 2004 ilk mezunlardan Mehmet ALTINGÖZ.
Şu an Kayseri'de görev yapmaktayım.
Arkadaşlarımızı buralarda da olsa görmek çok güzel oldu.
Herkese saygı ve selamlarımı gönderiyorum.
Kendinize iyi bakın.
Görüşmek üzere!

Meraba arkadaşlar ben de Kastamonuda çalışıyorum: tüm İnönü' lülere selamlar özellikle de 2004 mezunlarına ...

selam MEHMET ve MÜNEVVER sizi buralarda görmek çok hoş

umarım irtibatı koparmayız . Eğitim hayatınızda başarılar

selamlar

Geri