İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ [ BÖTE ]

Kodla Büyü
Olur mu hiç :) bizde dedeyiz onlara göre engin hocam. Nihayetinde hocalarımız hepsi saygı duyduğumuz

bu arada uğur hoca ile görüşen var mı aramızda ?

engin hocam ben hatırlamadım seni, tabi üniv. durduğumda yoktu haklısın sende :) laptop garantide bir gelse resimleri yükleyecem inş. avrupadan malzeme bekliyoruz. bu arada size bilgi olsun hp laptop almıştım ufak tefek problemleri vardı dvd-rw kendi kendine çıkıyordu yenisini istediler, hdd kafa vuruyor dedim yenisini istediler, adaptör kaplosu parçalanmıştı yenisini istediler ayrıca 2 parça daha istediler anlamadım :) yani servisi iyi 2 ay garantisi kalmaıştı bir göstereyim dedim 10 güdür ayrıyam.

merhaba arkadaşlar. Ben uzun bi süreden sonra tekrar geri döndüm. Geçen yıl vatani görevimizi yerine getirdik bu yıl tekrardan kadromun olduğu okuldayım (adana-feke). Foruma uzun süredir uğramıyodum aramıza katılan arkadaşları görmek güzel. Ben 2005 Böte mezunuyum ama bizim takımdan servet ve yasin dışında kimseyi göremedim.
Eminecim bu arada yeniden hayırlı olsun darısı bizlere(evlilik).
Kendinize iyi bakın hoşçakalın

tati hocam ben 2006 mezunuyum hatırlayamamanız normal
ama artık sanal ortamda olsa tanışmış olduk inşallah faydalı olur

gokhan hocam aramıza hoşgeldin tekrar :)

Ben Nurşen Gezen Böte 2006 mezunuyum yarışmaya Adıyamandan katılıyorum yarışmacı arkadaşlara başarılar dierim :)

bende hiç sorun yok :) bakınız kitap ödüllü yarışma

nurşen hoş geldin aramıza

Tuzladan

[ selam Yusufum sasılsın ben Mesut tuzladan inönü böte mezunlarını düşünmen çok güzel olmuş inşallahtüm böte mezunlarını burada toplayabiliriz çalışmalarında başarılar dilerim

hoş geldin mesut abiciğim, umarım her geçen gün artıyor nüfusumuz

umarım faydalı bir platform olur hepimiz için

selam ve saygılarımla

gerçekten güzel bir dayanışma noktası.yalnız bir eksiklik var bence,son yazılan iletiler ilk sayfada görünmeli burada tam tersi oluyor kanımca :) sevgi ve saygılarımla...

şimdi benim yazdığım en altta mı oluyor king :)

bu arada hoş geldin :)

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz

nurşin ve azize bende 2006 mezunuyum hatırlamışsınızdır :idea:

slm arkadaşlar bende 2006 böte mezunuyum.Malatyada çalışıyorum.şu etkinlik cd elime geçmedi nerden ulaşabilim...bu arada osmaniye de çalışan arkadaş hangi okuldasınız?

Arkadaşlar ben canan..Az önce ismim söylemeyi unuttum ya..slm Engin hadi bakalım beni hatırlyabilecekmisin?Emine ya sen hatırladın mı beni?unutma tammam mı

ooo canan hanım sizi aramızda görmek ne büyük şeref hoşgeldiniz bu arada engin hocam önemli değil olur böyle klavye hataları :)

Selam arkadaşlar ben ve Mirza da 2006 mezunuyuz. Şu anda Nusaybinde çalışıyoruz ve çok mutluyuz :) Tüm böte 2006 mezunlarına selamlar. Emine Allah mesut etsin darısı bize inşallah.

Maşallah maşallah böte toplanmış burada haa. Bizim dönemden 3 kiş var sadece. Daha çok beklerdim açıkçası. Gökhan bitliste yaptın ha askerliği(öğretmenliği). Senin adına asker öğretmen olarak yapmana sevindim. Bu arada ben Mehmet ERİBOL 2005 mezunlardan.

tabi hatırladım canan aramıza hoşgeldin :)
muharrem ve mirza sizlerde hoşgeldiniz
2006 mezunları hep burda toplanacaz yine galiba (inşallah!..)
arkadaşlar duymayanlarada duyurunda gelsinler :D :D :D

aman 2 gün uğramadık kimler gelmiş kimler. canan kim ya ben çıkartamadım. Biraz tanıtırmısınız kendinizi lütfen :p :p

arkadaşlar bugün formatörlük yazım geldi. yani artık resmen formatörüm (bu duyguyu ilk defa yaşadığım için biraz heyecanlıyım da:) :D .
ayrıca okulumun web sitesi yayına girmiştir. eksikleri baya bi var ama yavaş yavaş yaparım elbet. www.fekekaracaoglan.k12.tr

bu arada slm memet (eribol). ya ben mi hayırsız çıktım yoksa hayat şartlarımı bilmem ama üniversiteden sonra bağlarımız iyice koptu. allahtan bu site varmış:)
evet bitlis-tatvanda asker öğretmendim yani senin memlekette.
senden ne haber?

hoşgeldiniz çöm arkadaşlar :)
ama maşallah ilk mezunlardan daha aktifsiniz. Allah şevkinizi kırmasın

selamlar ve saygılar

evet yusuf hocam
inşallah bizim bütün sınıfı buraya toplayacaz :)
değilmi arkadaşlar
:D :D :D

Geri