İngilizce Öğreniyorum

Kodla Büyü

predatorg

Site Gezgini
Bu forumdan çok faydalandım. Şimdi katkıda bulunma zamanı.
Aşağıda BT sınıfında İngilizce dersleri için kullandığımız İngilizce Öğreniyorum programını kullanmanızı tavsiye ederim.

İngilizce Öğreniyorum
30'un Üzerinde Eğitsel Oyun
İngilizce öğrenmek için gerekli temel Okuma, Konuşma, Dinleme, Diyalog, Telaffuz ve Kelime Bilgisi çalışmaları, eğitici oyunlar aracılığıyla zevkli bir uğraşa dönüşüyor. Programda işlenen ana konular, öğrencinin kendisini İngilizce ifade edebilmesi için kritik tüm alanları kapsıyor.

Diyaloglar
Kendinizi tamamen İngilizce konuşulan bir ortamda bulduğunuzda karşınızdakiyle nasıl diyalog kuracaksınız? İngilizce Öğreniyorum ile bunun yanıtını sanal bir ortamda İngilizce konuşarak öğreneceksiniz. Hem de istediğiniz kadar deneme yaparak...

Dinleme ve Okuma
İngilizce Öğreniyorum harflerden ve seslerden başlayıp cümlelere kadar uzanan bir öğrenme ortamı sağlıyor. Yazılımın başarılı tasarımı sayesinde İngilizce'yi dinleyerek anlama ve okuyabilme yeteneklerinizi hızla geliştireceksiniz.

Ses Tanıma Teknolojisi
İşte İngilizce telaffuzunuzu geliştirebilmeniz için harika bir araç! İngilizce Öğreniyorum en gelişmiş ses tanıma teknolojisini kullanarak telaffuzunuzu kontrol ediyor. Duyduğunuz İngilizce kelime ve cümleleri mikrofona tekrarlayın ve en iyi sonucu alana kadar alıştırma yapın!

Kelime Bilgisi
Akıcı bir İngilizce için zengin bir kelime bilgisi kaçınılmazdır... Yiyecekler, Sayılar, Evde ve İşte, İnsanlar, Etkinlikler, Yerler ve Ulaşım başlıkları altında toplanan 1,000 temel kelimeyi multimedya oyunlarla öğrenin!

Geri