İngilizce hazırlık sınıfı hakkında

Kodla Büyü
Hocam seneye pilot olarak başlicak demiş sonuçta yetkili kişi bu adam değil mi? Gerçekten okadar bunaldımki düşünmekten bir anda birşey ortaya atıyorlar ne şevk bırakıyolar insanda ne çalışma azmi

Hocam kafama okadar taktım ki meb temel eğitim genel müdürlüğününaradım öğrenci işlerine sordum seneye pilot dediler

Arkadaşlar tv de bi kanalda bununla işgili bi program vardı sonuna kadar izledim sendika başkanı diyorki eğer seneye 5. Sınıflarda ing ders saati 3 artarsa 20bin öğretmne ihtyaç olurmş dedikleri gübi 21 saat yapar hazırlık sınıfına çevirirlerse ozaman 50bğn öğretmene ihtiyaç olurmuş.ayrıca norm fazladı öğretmen oluşurmuşki şuanda bike 40bün norm fazlası öğretmn varmş bakanlıkta yani işin özü bu iş yaşmış atanamayan ğng öğretmeni toplamda 17bğnmiş

Hazırlık sınıfının mantığı şuymuş diyelim ing hazırlık sınıfı oldu 5ler ozaman 6,7,8 sınıflarda btn dersleri ing okumalıymşletki işin anlamı olsun

Hımm yani bence şimdilik sadece düşünme aşamasında bu dedikleri birde sendika başkanı dyorki 4+4+4 deki hatayı yapıp norm fazlası öğretmnleri tutup ing öğretmeni yapmak skandal olur bakanlık heralde bu hatayı tekrarlamax

Hocam bence önce bi pilot uygulamasını yaparlar bişe de çıkmaz çünkü çok saçma olur ya 1 yıl çocuk mat fen görmeyecek bide dediğiniz gibi ing öğretmen açığı zaten çok fazla

Bu sene pilot uygulamalar yapılıyor seneye ne olur göreceğiz artık :|

Geri