İngilizce Eğitim Seti

Kodla Büyü
hocam öncelikle amacınız nedir? sınav mı yoksa konuşmak yazmak yani tam olarak öğrenmek mi.
amaç konuşmak anlamak yani öğrenmek ise lingusta var iki seviye tavsiye ederim. iki kişi alıp bölüşebilirsiniz. hatta daha fazla kişi de alabilirsiniz 3 ay içinde seti bitirebiliyorsunuz bitiren bir diğerine verir. aynı anda mp3 player ve telefon üzerinden çalışıyor. sitesini biraz incelerseniz anlarsınız.
örnek dersleri de var.
ama para vermeyeyim diyorsanız da çokça set var, youtube kanalları var. eba üzerinde cambridge dersleri vardı yanlış hatırlamıyorsam ki burada da paylaşmıştı bir arkadaş kendi drive hesabına yükleyip.

Hocam aslında beginnerdan başlayıp şöyle bir üstünden geçmek için ücretsiz indirebileceğim bir set arıyorum sonra hoca buldum onunla çalışacağım ancak ilk etapta sıfırdan herşeyin üstünden geçebileceğim bir set arıyorum

@yataylimit 'in YouTube kanalını takip edin. Muhtemelen sıfırdan başlayan en kapsamlı set. Üstelik konular da zamana yayılacak şekilde hazırlanmış, günde bir video izlerseniz sıkılmadan ilerliyorsunuz.

Aydin67 hocam udemy den aldık İngilizce kursları şuan memnunız

Geri