[İndir] Okul Siteleri İçin Ziyaretçi Defteri v2

Kodla Büyü
Re: Okul Siteleri İçin Ziyaretçi Defteri v2

takip ediliyorsunuz. :)
yalnız mesajın yanında yer alan tarihi tıklayınca aşağıdaki görüntü yer alıyor.

A2QlBB.png

Re: Okul Siteleri İçin Ziyaretçi Defteri v2

Uyarı için teşekkürler hocam, tam da yeni defteri yayınlamıştım, düzeltip tekrar yayınladım şimdi..

Yeni ziyaretçi defteri ile eski defterde yaşanan oturum açma sırasında karşılaşılan beyaz sayfa sorunu da çözülmüş oldu. Eski kullanıcılar birkaç dakikada yeni sürümü yükleyebilirler.

Re: Ynt: [İndir] Okul Siteleri İçin Ziyaretçi Defteri v2

Ahmetfx hocam ellerinize saglik tesekkurler

sayın hocam local hostta bi deneyim dedim. php kodlarını kısa yazmışsınız sorun oldu.
Kod:
<?
yerine
Kod:
<?php
yaparsanız iyi olur. gayet güzel bir çalışma, devamını bekleriz

utf8' Alıntı:
sayın hocam local hostta bi deneyim dedim. php kodlarını kısa yazmışsınız sorun oldu.
Kod:
<?
yerine
Kod:
<?php
yaparsanız iyi olur. gayet güzel bir çalışma, devamını bekleriz

Bunu hatırlattığınız iyi oldu. Şimdiye kadar ben hep kısa halini kullandım, tabi hiç sorun çıkmayınca öyle devam ettim. Uzun hali tüm sunucularla uyumlu, onu kullanmak daha yerinde olacak. Teşekkürler.

Herkese merhaba

Arkadaşlar benim yönetici oturum açınca beyaz sayfa sorunu devam ediyor? Bu konuda acil yardıma ihtiyacım var?

Yardımcı olacak hayırsever insan aranıyor :))

mahmutemre2211' Alıntı:
Herkese merhaba

Arkadaşlar benim yönetici oturum açınca beyaz sayfa sorunu devam ediyor? Bu konuda acil yardıma ihtiyacım var?

Yardımcı olacak hayırsever insan aranıyor :))
hocam ben de aynı sorunu yaşıyorum, nasıl hallettiniz? bir de yeni haline güncellediniz mi?

yeni versiyona güncelleyince sorun çözüldü, teşekkürler ahmet hocam emeğinize sağlık :alkis:

Arkadaşlar yeni sürüme geçtiğinizde beyaz sayfa sorunu çözülür. Şayet eski sürüm ile devam etmek istiyorsanız, ona da bir güncelleme yapabilirim.

hocam çok güzel bi uygulama yapmışsınız fakat bişey soracam bu ftp erişimleri halen devam ediyormu. benim bildiğim 2013 başından bitibaren ftp erişime kapatılmıştı sanki?

Re: Ynt: [İndir] Okul Siteleri İçin Ziyaretçi Defteri v2

ahmetfx' Alıntı:
Arkadaşlar yeni sürüme geçtiğinizde beyaz sayfa sorunu çözülür. Şayet eski sürüm ile devam etmek istiyorsanız, ona da bir güncelleme yapabilirim.
Yeni surum hos duruyor elinize saglik ben sorunsuz sekilde kullaniyorum sagolun

mc63' Alıntı:
hocam çok güzel bi uygulama yapmışsınız fakat bişey soracam bu ftp erişimleri halen devam ediyormu. benim bildiğim 2013 başından bitibaren ftp erişime kapatılmıştı sanki?

Hocam FTP ile okul sitesine yüklemiyoruz. Bir hosttan alan alıp ziyaretçi defteriniz buraya yükleyip IFRAME ile okul sitesine çağırıyoruz.

bu arada bir sorun yaşadım ama çözemedim. Zİyaretçi defterine yorum yazıp gönderdiğim halde kayıt olmuyor yani onay bekleyenler alanında görünmüyor; çözümünü bulamadım...

Yalnız_Kurt' Alıntı:
bu arada bir sorun yaşadım ama çözemedim. Zİyaretçi defterine yorum yazıp gönderdiğim halde kayıt olmuyor yani onay bekleyenler alanında görünmüyor; çözümünü bulamadım...

Onay bekleyenlerde gözükmüyorsa hiç kayıt olmamıştır hocam. Taşınma, ev, tayin işlerinden pek fırsat bulamadım. CPanel ve FTP bilgilerini gönderirseniz bakabilirim.

Geri