İmparator > Aysal+ Prandelli + Mançini

Kodla Büyü

hastasıyız dede

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
İmparator : Gerçek bir enkaz devralıp galatasarayı 2 yıl üstüste şampiyon yapıp drogbasız sneijder siz şampiyonlar linde yarıfinale yükselen, yıllardır galatasarayı ezegelen fenerbahçeyi eze eze sahalardan silen, ne olursa kim olursa olsun saldırmaktan korkmayan, aysalı soyunma odsına sokmadığı için gönderilen imparatoru mumla arıyoruz. Ayrıldığı zaman yarıfinal oynayan takımı 1 vites yükseltecek bir çilek alın dedi ama imparator gidince sneijder ve drogbaya rağmen önce mançini ile 1 vites, sonra prandelli ile 1 vites düştü.

Mançini : İmparatordan devraldığı şampiyonlar ligi yarıfinalist takımın üzerine sneijder ve drogbayı ekleyip çeyrek finale zorla çıkıp türkiyede büyük fark yiyerek 2. olabildi.

Prandelli : Mühendislik felaketi olarak adlandırdığı takımdan fenerbahçe maçının yıldızı chedju yu kadro dışı bıraktı, bir zamanlar menchester unitedin peşinden koştuğu sabriyi kesip yerine galatasarayı ancak rüyasında görebilecek veyseli koydu, malaganın aylarca peşinden koştuğu belkide dünya yıldızı olabilecek potansiyeli bulunan amrabatın yerine her topu kaptıran yasine dünya para verip transfer ettirdi, arsenalden transfer edilen eboue kadro dışı ve balanta diye ne idüğü belirsiz bir ismin peşinde para verecek yer arıyor, imparatorun 3 kişi olarak telafuz ettiği hakan kadir baltanın tellesten fazlası var eksiği yok, ama ne hakan ne kadir nede balta nın ismi duyulmuyor, selçuk söndü.

Aysal : ego bakımından aziz yıldırımın biraz kibar ama daha çirkef versiyonu, ama en azından aziz yıldırım futboldan anlıyor. Sinyor Aysal İmparator ile baş edemeyeceğini adı gibi biliyordu, ama imparatorla savaşmaktansa imparatorun damarına basarak onu istifa ettirmekte çok kolaydı, çünkü duygusal, onurlu ve ilkeli adamdı imparator, nitekim bizim maaşlı çalışanımızdır diyerek damardan girdi, yapabileceği en pis en iğrenç en onursuz şeyi yapmıştı.
Nitekim aysal terimi göndererek ve transfer politikalarıyla galatasarayı ve türk futbolunu en az 5 yıl geriye götürmüştür, bu adam hakkında pek bilgim yok ama imparator ile sahada baş edemeyeceğini anlayan avrupa takımları tarafından gönderilmiş bir ajan olabileceğini düşünüyorum.

fatih terimin gönderildiği gün aysalın galatasaray'a attığı en büyük kazıktır.......

hocalarım:
1-geçen sezon galata ilk 6 haftada 5 beraberlik aldı ve real den de 6 tane gol yedi, hemde fatih terim varken !!!!!
2-fatih terimi yıldırım demirören azizin desteğiyle kandırıp milli takıma getirdi ve fatih terimde buna güvenerek takımı bırakmayı aklına koydu.
3-ünal aysal fatihi kovmasaydı, fatih galatayı zaten yarı yolda bırakıp milli takıma gidecekti

ünal aysalı sevmiyorum, galatayı bitirdi, fenere karşı forvetsiz bir maç oynadılar (burağı forvetten saymıyorum) bile bile maçı verdiler. selçuk ve melo penaltı çekerken sanki gol atmamak için elinden geleni yaptı.

ünal aysalın yaptığı tek doğru şey geçen sezon fatihi kovmaktı. tek doğrusu bu idi galata adına.

tekrar söylüyorum galatayı bitirecek bu ünal. prandelli fasa fiso, selçukla burakla 2019 kadar sözleşme uzatırsan olacağı bu. nasıl olursa paramı alırım hesabı.
Lig başlayacak adamlar hala bi forvet bulamadılar. burak tan da bi halt olmaz zaten. bu sezon galata bişey yapamaz maalesef :(

akreptim02' Alıntı:
hocalarım:
1-geçen sezon galata ilk 6 haftada 5 beraberlik aldı ve real den de 6 tane gol yedi, hemde fatih terim varken !!!!!
2-fatih terimi yıldırım demirören azizin desteğiyle kandırıp milli takıma getirdi ve fatih terimde buna güvenerek takımı bırakmayı aklına koydu.
3-ünal aysal fatihi kovmasaydı, fatih galatayı zaten yarı yolda bırakıp milli takıma gidecekti

ünal aysalı sevmiyorum, galatayı bitirdi, fenere karşı forvetsiz bir maç oynadılar (burağı forvetten saymıyorum) bile bile maçı verdiler. selçuk ve melo penaltı çekerken sanki gol atmamak için elinden geleni yaptı.

ünal aysalın yaptığı tek doğru şey geçen sezon fatihi kovmaktı. tek doğrusu bu idi galata adına.

tekrar söylüyorum galatayı bitirecek bu ünal. prandelli fasa fiso, selçukla burakla 2019 kadar sözleşme uzatırsan olacağı bu. nasıl olursa paramı alırım hesabı.
Lig başlayacak adamlar hala bi forvet bulamadılar. burak tan da bi halt olmaz zaten. bu sezon galata bişey yapamaz maalesef :(
1. Realden 6 gol yemek ayıpdeğil real madrid bu sonuçta ama rovanşında real madriti 3-2 yenmek her takımın harcı değil, ayrıca manu yuda gurup maçlarında yenmeyi başarmıştık.
2. fatih terimin şu an bile aklı fikri galatasarayda. aziz işini biliyorki imparatoru milli takıma geçmesi için ikna etmeye çalıştı.
3. prandelli imparatorun tlf istediğinde tlf versem kovulur diyerek ünal aysala hala kin dolu olduğunu gösterdi demekki hal eski görevini istiyor.
4. drogba bu takıma gelmeden önce burak hem 2 sezon türkiye ligi gol kralı hemde ronaldo ile şampiyonlar ligi gol krallığını kovalıyordu.
5. fatih terimin gitmesi ile aysal ve mancini türk futbolcuları psikolojik olarak çökerttiler oysa takımın sahipleri onlardı, bu saatten sonra bende onların yerinde olsam kendimi paralamaz para için oynardım.

by_zamansiz' Alıntı:
Ajan yakıştırması dışında her sozunde haklısın.
:x :?
bu adamı bilmediğimden ve tanımadığımdan bu beenzetmeyi yaptım sen tanıyor yada biliyorsan ajan olmadığını kanıtlayabilirmisin, belkide imparatorla baş edemeyeceğini anlayan aziz yıldırımın ajanıdır.

Fatih Terim son kez geldiğinde Aysal ile ileriye dönük büyük projelerimiz var diyorlardı. Bir Galatasaraylı olarak Manchester da Alex Ferguson gibi 10-15 yıl artık takımın başında Fatih Terim olur-efsaneleşir diye sevinmiştim. 2 sezonda da herşey güzel giderken ikisinin egoları Galatasaray'ı bitirdi. Bitik Türk futbolunun bu başkanlarla, terbiyesiz futbolcularla biryere gelmeyeceği kesin

Acaba yeni başkanın terimi getirme durumu olabilirmi, zira ne maç zevki ne şampiyonlar ligi hevesim kaldı. :cry:

akreptim02' Alıntı:
hocalarım:

aynen katılıyorum :+1:

yadigartbaykal' Alıntı:
ya terim mi kaldı, milli takımı ne hale getirdi görmüyor musunuz, bence bir an önce milli takımdan uzaklaştırılması lazım. bırakın başarıyı kaç yıldır vasatı geçemedik, mahalle takımlarına puan verip duruyoruz.
keşke kovsalarda cimboma geri gelse. :lol:

bence burak, aziz yıldırımın veya diğer birilerinin ajanı olabilir ama suç onda değil onu yıllardır orda tutanda yani başkanda
kaç maçtır zaten beş para etmez oyunlarını görmeyen mi kaldı
dün rezaleti kırmızı kart önledi yoksa 7 - 8 gol rahat gelirdi rezalet rezalet böyle rezil futbol görülmedi madrid maçında ilkyarı canavar gibi oynamıştı takım hatırlayın ikinci yarı yine burağın yüzünden dağılmıştı ozaman bile dünkü kadar rezil olmadık
valla bu ünal aysal la burak takımdan soğuttu beni

fatih terimi amma abartınız bu adamın bir taktik teknik ve stratejisi yok sadece hava ile takımı gaza getirerek yönetiyor takımı biraktiğinda da bir enkaz birakıyor gittiği bütün takımlar öyle (italyaya gittiği döneme bakınız) fatih terimi beğenen modern futbolu takip etmeyenlerdir ayrıca fatih terimin sampiyonlar liginde yediği goller gittiği sezonuna ne kadar kötü başlancı yaptığı belliydi. Aslında gs fatih terimden sonra gelenler fantazi futbolu denedikleri için tabi buda bildiğin cacığa dönüştüğü için millette taktik strateji olmayan fatih terimden medat umuyor tamamen MEDYATİK BİR ALGI...

Bu tartismalari yaparken Fatih Terim'in milli takımdan kılçıksız 67 trilyon lira alacagini da unutmamak lazım.

Galatasaray ında sıktı bu fatih terim muhabbeti başkan değişir terim gider başkan değişir terim gelir. Başka adam yok sanki
yılmaz vuralı koyarım takımın başına terimden daha iyi oynatır

Fatih Terim i gönderen bir Galatasaray, şu an karşımızda neredeyse karakteri yok.
Oynamıyor, kazanmıyor, sahada dolaşıyor; ayakları dolaşıyor.

Ama Fatih Terim i gönderdikleri gün demiştim, kötü olacak diye; hem hatta diyorum ki:"Beter olsunlar."

eemree' Alıntı:
Galatasaray ında sıktı bu fatih terim muhabbeti başkan değişir terim gider başkan değişir terim gelir. Başka adam yok sanki
yılmaz vuralı koyarım takımın başına terimden daha iyi oynatır
neyseki sen başkan değilsin. :p

uzman35' Alıntı:
fatih terimi amma abartınız bu adamın bir taktik teknik ve stratejisi yok sadece hava ile takımı gaza getirerek yönetiyor takımı biraktiğinda da bir enkaz birakıyor gittiği bütün takımlar öyle (italyaya gittiği döneme bakınız) fatih terimi beğenen modern futbolu takip etmeyenlerdir ayrıca fatih terimin sampiyonlar liginde yediği goller gittiği sezonuna ne kadar kötü başlancı yaptığı belliydi. Aslında gs fatih terimden sonra gelenler fantazi futbolu denedikleri için tabi buda bildiğin cacığa dönüştüğü için millette taktik strateji olmayan fatih terimden medat umuyor tamamen MEDYATİK BİR ALGI...
medyatik mi?
sırf bu kelimen bile boş konuştuğunu gösteriyor, adamın uefa kupası yeter, bıraktığı yerden lucu süper kupayı real madridden aldı, geçen sene şampiyonlar ligi yarı finalinden bıraktı, burak ronaldo ile 9 golle şampiyonlar ligi gol krallığına koşuyordu, selçuk için avrupa takımları izlemeye geçmişlerdi, bıraktığı yerden mancini geldi üstüne drogba+sjneider geldi ama takım fıss..
buradada lucescu yada ayrı bir parantez açmak gerekiyor pozitif yönde tabi.
ayrıca ilk mesajımda yazdığım yorumlar tamamen kendi yorumum medyadan etkilenmem söz konusu olamaz çünkü futbolu oynamayıda izlemeyide çok severim ve allaha şükür futbol bilgimde var, sende biraz fenerbahçelilik seziyorum. :p

ünal aysal olduğu sürece Galatasaray maçlarını izlemiyorum ...Adam görevi bıraktı neymiş efendim mayısta tekrar aday olacakmış... Çocuk oyuncağı sanki bu işler.....

Geri