IMEI numaram kopyalanmış

Kodla Büyü

ad81

Site Gezgini
Arkadaşlar bir süre önce aldığım telefonum kapandı nedeni ımeı numarasının başka telefona yüklenmesi

imei sorgulamaya girdiğimde Bu IMEI numarasının başka cihazlara kopyalandığı tespit edilmiştir . diye bir uyarı alıyorum faturam var, hatta garantisi bile devam ediyor ne yapmam lazım şu durumda.

Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

aldığınız yerle iletişim kurun, şikayet etmeyi unutmayın.

Elimde faturan varsa, karakola git şikayetçi ol. Faturan yoksa işin zor.

arkadaşımın başına geldi thh ile görüşüp aide etti telefonu ama epey uğraştı

Hocam aynı durum başıma geldi. Eşime ithalatçı garantili bir telefon aldım ve yaklaşık 1 yıl sonra imei numarasının kopyalandığına dair bir mesaj aldım. Faturada belirtilen numaralardan bir şekilde bu firmanın yetkililerine ulaştım ve durum düzeltildi. Fakat yeni durumda bu telefon başka bir hatta kullanılamıyor. Yani telefon ve hat eşleştiriliyor. Mecburen bunu kabul ettim. Çok araştırdım başkada yolu yok. Onun için ithalatçı garantili cihazlardan uzak durmak gerekiyor. Eşleştirmeyide sanırım firmadaki görevli yaptı daha sonra e-devletten kontrol etmiştim. Ayrıca durumu alışveriş yaptığın e-ticaret sitesine bildir. Onlar beni yönlendirmişti.

Hocam aynı durum başıma geldi. Eşime ithalatçı garantili bir telefon aldım ve yaklaşık 1 yıl sonra imei numarasının kopyalandığına dair bir mesaj aldım. Faturada belirtilen numaralardan bir şekilde bu firmanın yetkililerine ulaştım ve durum düzeltildi. Fakat yeni durumda bu telefon başka bir hatta kullanılamıyor. Yani telefon ve hat eşleştiriliyor. Mecburen bunu kabul ettim. Çok araştırdım başkada yolu yok. Onun için ithalatçı garantili cihazlardan uzak durmak gerekiyor. Eşleştirmeyide sanırım firmadaki görevli yaptı daha sonra e-devletten kontrol etmiştim. Ayrıca durumu alışveriş yaptığın e-ticaret sitesine bildir. Onlar beni yönlendirmişti.

maalesef firmaya ulaşamıyorum ulaşabilsem eşleştirmeye razıyım.

Geri