İmdat! System Volume Iformation ve recycle bin :(

Kodla Büyü

yedeklem

Aktif Üye
Arkadaşlar yeni laptop aldım. Harici diskteki dosyalarımı tarata tarata yeni bilgisayara kopyaladım bir de ne göreyim. hem c hem de d'de bu iki klasör. Sistem dosyaları olduğunu ve virüslerin buraya saklandığını biliyorum. İnternetteki pek çok çözümü denedim. bb nette arattım orayı da baya bi inceledim ama bi çözüm bulamadım. Ben bi virüs olduğunu düşünüyorum. Sistem win 8.1. Bilgisayarda mcafee yüklü (deneme sürümü). Mcafee sistem dosyası adı olduundan mı nedir bulamadı bişey. lütfen yardım arkadaşlar ya. Ha hazır sormuşken bu 8.1 i türkçe yapabiliyor muyuz?

dil paketi kurarak türkçeleştirirsiniz de öteki dediğinizi dos ortamında windows açılmadan silmeyi denediniz mi
mesela unix tabanlı bir cd ile acıpta ?

windows xp de güvenlik ayarlarından açıp silinebiliyordu ama yanlış hatırlamıyorsam sistem geri yükleme ile ilgili dosyalar da burada bulunabiliyor (çünkü ne zaman silsem geri yükleme yapamıyordum). en iyisi bir tane linux live cd ile çalıştır tık diye silersin. dil pakedi için ise windows 7 de çalışıyor win 8 de de iş görebilir. google da vistalizator diye arat türkçeleştirmeyi bulabilirsin.

ferdison' Alıntı:
windows xp de güvenlik ayarlarından açıp silinebiliyordu ama yanlış hatırlamıyorsam sistem geri yükleme ile ilgili dosyalar da burada bulunabiliyor (çünkü ne zaman silsem geri yükleme yapamıyordum). en iyisi bir tane linux live cd ile çalıştır tık diye silersin. dil pakedi için ise windows 7 de çalışıyor win 8 de de iş görebilir. google da vistalizator diye arat türkçeleştirmeyi bulabilirsin.

:+1: teşekkür ederim şu işten bi kurtulayım hemen türkçeleştirme yapacağım

Geri