imaj sorunu yardım

Kodla Büyü

piraye

Üye
arkadaşlar imaj alamıyorum,sanırım be yapamıyorum,zaten elimdeki imajida kullanamıyorum,okulda 18 pc var 2 cd rom calışıyo benım imaja çok ihtiyacım var,nolur bana bı anlatırmısınız,ben bıyerlerde yanlış yapıyorum ama nerde,nasıl imaj alıyoruz ve yuklenmesi nasıl oluyo baştan bı anlatrısanız çok mutlu olucam..

verdiğim adresteki anlatımda Yedek oluşturma (Imaj alma) kısmında Advenced Settings diye bi bölümden bahsetmiş ve karıştırmış. o bölüme hiç gimedim ve hiç sorun yaşamadım. o bölümü atlayabilirsin...

arkadasım gercekten çok tşk ederım,saol kimse yardım etmemişti,aslında bende buna benzer bı sıte bulup bu konuda bılgılenmek ıstedım ama olmadı,gercekten saol can.....

Öncelikle cd sürücü sorununu halletmen lazım sonra başka bir imaj almaya gerek olmadan orjinal imajları kullanabilirsin.Eğer makinaların exper ise yapman gereken boot menü ayarları var.Bu konuyu daha önce yazmıştım.Eğer forumda exper recovery diye aratırsan ayrıntılı bilgi bulabilirsin.O boot ayarlarını yapmadan recovery cd ler çalışmıyor.

Geri