imaj geri yükleme

Kodla Büyü

gny53

Üye
Arkadaşlar elimde vestel öğrenci ve öğretmen imaj dvd si var. Okuldaki bazı öğrenci bilgisayarlarına yüklemek istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. Bilen biri yardım edebilir mi?Teşekkürler

image işlemleri genelde aynı oluyr öncelikle güvenlik kartı varsa devre dışı bırak yada kartı sök
image cd yada dvd sini optik sürücüne yerleştir sistemi yeniden başlat sonra cd den boot edecektir bilgisayar ghost yada drive image ile alınmışsa otomatikman ballayacaktır kurulun ve kısa bir süre icinde bitecektir

gizemkar' Alıntı:
image işlemleri genelde aynı oluyor öncelikle güvenlik kartı varsa devre dışı bırak yada kartı sök
image cd yada dvd sini optik sürücüne yerleştir sistemi yeniden başlat sonra cd den boot edecektir bilgisayar ghost yada drive image ile alınmışsa otomatikman başlayacaktır kurulum ve kısa bir süre icinde bitecektir

aynı gizemkarın dediği gibi yap. Olmazsa Güvenlik kartını sök, Xp CD tak, Sonra bir Format at. Sonra İmage Cd ile dene

pardon butonlar karıştı bilgisayar donunca fazla tıklamışım sabahtan beri ağ ile uğraşıyorumda beyin kalmadı :?

Geri