imaj dosyası yüklenmiyor

Kodla Büyü

nurrah

Aktif Üye
arkadaşlar elimde exper öğrenci kurtarma dvd rom u var.
yapılması gereken bios ayarlarını yapıyorum. güvenlik kartını da çıkarıyorum ama imajın yarısı yükleniyor bi yere gelince hata veriyor.
yükleme tamamlanamıyor. ( image file corruption) gibi bir hata.

bu dvd yi 2. kullanşım. hemen bozuluyorlar mı ne ?

Bende de öle bi sorun verdi...Benim Vestel pc ler...Aynen bende güvenlik kartını kaldırıyorum daha sonra açılışı Cd yapmama rağmen yinede kurmuyor...Acaba normal Xp cd sinden format çekersem bi sorun olur mu ?

aynı hatayla ben de karşılaştım. kurulum %50 lere falan geldiğinde kilitlenip kalıyordu. imaj dvd sini birebir başka bir dvd ye kopyaladım yeni dvd sorunsuz kuruldu. dvd de bi sorun olabilir.

teşekkürler arkadaşlar bi de öyle deniyim
aslında bu dvd yi yeni istedim istanbuldan. 1 kere kullandım çalıştı. bu 2. si imaje dosyasının zarar gördüğünü anlıyorum. ama bu kadar çabuk nasıl bozuluyor anlamıyorum
:(

selam arkadaşlar bendede aynı sorun var
bazı pc lerde kurup bazılarında kurumuyor
yapılası gerekenleri yazarsanız sevinirim

slm arkadaşlar.Bu sorun sanırım çoğumuzun başında.Bu söylediklerinizin hepsini denedim olmadı.Dvd bozuk falan değil bence.Okula glen servis elemanı bile onu kullanamazsınız diyor, sorun çıkarır diyor. :roll: Artık ben pes ettim ve öğrenci kurtarma dvd sinden vazgeçtim.Acronis'le image alıyorum.Sorunsuz, mis gibi...Bence siz de vaktinizi onunla boşa harcamayın.İnat edip yok ben yapacam da deseniz olmuyo olmuyo olmuyo :sleep:

Acronis ghost gibi bişey mi ? hangisi daha iyi ? Ben ghost kullanıyorum ama daha iyisi varken denemeliyim...

Geri