İmage Alma-Yükleme

Kodla Büyü
sanırım ghostun eski versiyonunu kullanıyorsunuz. hiren 7.9 cd si ve sonrası versiyonlarının içerisindeki ghostlar ntfs yi hatta usb flashdiskleri bile destekliyor. ghost acronisten daha hızlı diye duydum ama acronisi fazla kullanmadım. Bence ghosttan şaşmayın.

acronis flashdiskleri tanıyormu?
bilgisayarın cd-rom u bozuk :(
bootable acronisi kullanamıyorum

arkadaşlar ben acronisle aldığım yedeği geri yükleyemiyorum. hata vriyor ve windowsu tekrar yükleyemiyorum. harddikkin tüm bölümlerini siip yani f disk yapıp onda sonratekrar bölüm oluşturup yükleyebiiyorum. anlamadım gitti. sata harddisk kulanıyorum samsung 250 gb aldığım bölüm 30 gb lik windows kısmı

ayrıca Acronis true image programını bilgisayarınıza kurmadan hiren boot cd ile de imaj alabilirsiniz

Hrens Boot CD pogramı ile imaj almanın detaylı anlatımı ve imaj almadan önce yapılması gereken ayarlar(yedeklenen windows dosyaların ve değer gereksiz silinmesi ve diğer sistem ayarları vs) acil yardım arkadaşlar.Bu konuda bilgisi olan arkadaşımız yardımcı olursa sevirim.Şimdiden tşklr.

ergin_tastan' Alıntı:
Sitedeki Ghost anlatımını dikkatle izledim ve ghost ile image almayı denedim bir çok defa.. Ama bir türlü çözemedim..En önemli sorun Ghost ile NTFS ile formatlanmış bir bölüme image alamıyoruz...Neyse bu hafta Acronish True denedim..Süper bi program. 6GB lık bölüm yedekledim başka bir sisteme yüklemem 10 dakkamı almadı..Şiddetle tavsiye ederim..

kafayı yiyecektim, ghost ntfs ile formatlanmış alana imaj alamıyor, bunu öğrendigim iyi oldu, saatlerce ugraşıyordum, bu bilgi insallah dogrudur:}}
acronish yi deniyelim bakalım, dedikleri kadar var mı

Geri