İlköğretimde kurs açmak dışında ek gelir nasıl elde ederiz??

Kodla Büyü

bilogrtmn1

Aktif Üye
Arkadaşlar 160 saatlik bilgisayar işletmenliği kursu açmak dışında mebde başka ek gelir imkanları varmı? Egzersiz yada başka bişey olabilir, fikri olan varmı?

yahu bizim burdaki halk eğitimde mi sıkıntı var yoksa tüm halk eğitimler mi öyle...

bizim burdaki halk egitim dısardan öğretmenlerin kurs açmasına izin vermiyor kendi okulunda açsa bile...

istersen kurs aç sertifika vermem... parasını alamazsın gönüllü girersin.
ya da kursiyer listelerini filan getir ben kendi öğretmenimi göndereyim diyor...

ne iş anlamadım... hani halk eğitim vb. yerlerde haftada extradan 10 saat ekders alma olayı sanırım burada işlemiyor...

ya da bu işin proseduru nedir adamakıllı öğrenmek istiyorum bu işi yaaa

egzersiz zaten kolay kolay yapamıyoruz. tubitak olimpiyatına öğrenci hazırlamak dışında.. bu forumda okuduklarımdan anladığım kadarıyla..
olimpiyat soruları da zor.. açıkçası bana kolay gelmedi..
ben kurs açıcam galiba

başka varsa ben bilmiyorum

cyln' Alıntı:
yahu bizim burdaki halk eğitimde mi sıkıntı var yoksa tüm halk eğitimler mi öyle...

bizim burdaki halk egitim dısardan öğretmenlerin kurs açmasına izin vermiyor kendi okulunda açsa bile...

istersen kurs aç sertifika vermem... parasını alamazsın gönüllü girersin.
ya da kursiyer listelerini filan getir ben kendi öğretmenimi göndereyim diyor...

ne iş anlamadım... hani halk eğitim vb. yerlerde haftada extradan 10 saat ekders alma olayı sanırım burada işlemiyor...

ya da bu işin proseduru nedir adamakıllı öğrenmek istiyorum bu işi yaaa

orası neresi?

biz de hemen izin veriyorlar çok şükür

zilal' Alıntı:
egzersiz zaten kolay kolay yapamıyoruz. tubitak olimpiyatına öğrenci hazırlamak dışında.. bu forumda okuduklarımdan anladığım kadarıyla..
ben kurs açıcam galiba

olimpiyat molimpiyatla uğraşmak yerine halk oyunları, masa tenisi, satranç vb sertifikaları alıp egzersiz açsak daha iyi olmaz mı?

Yaygın eğitim kurumları yönetmeliği var hocam orda butun bilgiler detaylı bir şekilde yazıyor. Öyle kafasına göre kurs açtırmamak olurmu hiç... Resmi muracatını yap dilekçe ile ... Olumsuz gelirse ust makama gidersin kanun var nizam var....

hocam ben sınıfçıyım okulda bilgisayar kursu da açtım.Yapabiliyorsan el altından cd...teknik servis işleri yap.Ben ps oyun yükleme, 2.el alım satım, arşivden copy işleri yaptım tatlı para kaldı tabi bir zamanlar.Corel ps biliyorsan dışarıdan matbaa yada fotoğraf stüdyolarına parça iş yap.Benim şimdiki arayışlarım bu konularda.

cyln' Alıntı:
zilal' Alıntı:
ben kurs açıcam galiba

olimpiyat molimpiyatla uğraşmak yerine halk oyunları, masa tenisi, satranç vb sertifikaları alıp egzersiz açsak daha iyi olmaz mı?

sertifikam yok onlarla ilgili..
halk oyununa gitcektim 1 gün gittim sadece.. çok zor geldi bana. :)
diğerlerine de hiç katılmadım

Ben kurs açıcam birde futbol antranörlüğü kursuna gidip sertifika alıcam ikisini birlikte yaparsam iyi para kazanacağımı düşünüyorum... Birde tubitak olimpiyatlarına öğrenci hazırlama nasıl oluyor yapan varmı hiç?

bilogrtmn1' Alıntı:
Arkadaşlar 160 saatlik bilgisayar işletmenliği kursu açmak dışında mebde başka ek gelir imkanları varmı? Egzersiz yada başka bişey olabilir, fikri olan varmı?
hocam yurt dışına tekstil ihracatı..iyi para var bu işte....

Geri