İlköğretim Okullarının Müfredatındaki Denklem Programı

Kodla Büyü

rizaferit

Site Gezgini
Sevgili arkadaşlar

ilköğretim okulları için bilişim dersi kitaplarım bugün geldi. Ne var yok diye baktığımda program dilleri konusunun olduğunu ve içinde denklem programı anlatıldığını gördüm. Ben hiç böyle bir program kullanmadım. İnceleyen arkadaşlar varsa bu programın ne olduğunu ve bu derste hangi programlama dilini kullanacağımızı söylerse sevinirim. Sanırım visual basic olabilir ama emin değilim eğer visual basicse kurunu yayınlarsanız sevinirim. Bir de benim labın makineleri win 98 yüklü pentium 2 450 mhz (yani tmp 1.faz bilgisayar grubundan) visual basic çalışır mı? Çalışmazsa onun yerine ne anlatabilrim? Şimdiden teşekkürler ...

Unutmuşum denklem programı diye birşey varsa onunda kurunu yayınlarsanız memnun olurum...
Tekrar teşekkürler..........:)

Bilgisayarlarımın eşi yok. Labımdaki 15 bilgisayarın 5'i üç hafta boyunca hiç problem çıkarmadı.(Bu geçen senenin rekoru).
Bu sene hedef 10 bilgisayar inşallah artık :)
Ben bilgisayarlar dokunmaya vede dokunturtmaya korkarken , şimdi programcılık öğret diyorlar. Bilseler offici bile anlatmak için sağlam bilgisayar duasına çıktığımı. Bunu koymazlardı herhalde...
Neyse 2 senedir gelecek olan yeni bilgisayarlarım gelirse bende benim şimdiki durumdakilere güzel şeyler yazarım :) :)

rizaferit' Alıntı:
Bilgisayarlarımın eşi yok. Labımdaki 15 bilgisayarın 5'i üç hafta boyunca hiç problem çıkarmadı.(Bu geçen senenin rekoru).
Bu sene hedef 10 bilgisayar inşallah artık :)
Ben bilgisayarlar dokunmaya vede dokunturtmaya korkarken , şimdi programcılık öğret diyorlar. Bilseler offici bile anlatmak için sağlam bilgisayar duasına çıktığımı. Bunu koymazlardı herhalde...
Neyse 2 senedir gelecek olan yeni bilgisayarlarım gelirse bende benim şimdiki durumdakilere güzel şeyler yazarım :) :)

Arkadaşım yeni PC gelecekte sorunlarım bitecek sanma. Gelen bilgisayarların %80i servis gördü genel hata anakart arızası

Geri