İlk Konular çok sıkıcı

Kodla Büyü

nese1982

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
mrb arkadaşlar.
kitabı şöyle bir inceledim.ilk konular çok sıkıcı.bunları anlatacakmısınız. hızlıca özet geçip algoritmaya başlamayı düşünüyorum. sizler bu konuları ayrıntılı anlatacakmısınız. merak ettim...
şimdden ts ederim

Hocam bugün ders programını aldım 10. Sınıflarda bit dersi yazıyor. Bu ders kademeli mı kalkıyor

Hanoi kulesi ve sudoku eğlenceli olabilir bence bu etkinliklere geniş yer vermeyi düşünüyorum hatta Hanoi kulesi alacağım

ünitedeki kavramlar ve başlıklar cok gereksiz. genel olarak internette gezerken dikkat etmemiz gereken unsurları anlatıp gecmeyi düşünüyorum.

Hanoi kulesini ben anlamadım ki öğrenciye anlatayım ama su doku güzel fikir ben sudoku çözdüreceğim

Katılıyorum Bilişim Teknolojilerinde bu kadar kavram içinde ders anlatmak çok sıkıcı, çok fazla bilgiye yer verilmiş...
mrb arkadaşlar.
kitabı şöyle bir inceledim.ilk konular çok sıkıcı.bunları anlatacakmısınız. hızlıca özet geçip algoritmaya başlamayı düşünüyorum. sizler bu konuları ayrıntılı anlatacakmısınız. merak ettim...
şimdden ts ederim
Hocam aynı sıkıntı içerisindeyim çok fazla kavram üzerinde durulmuş ben sıkılıyorum anlatırken. Kaldı ki bir derste yeni kavramlar 5 i geçmemesi gerekir bana göre. İlerleyen konulara bir göz attım Özellikle Programlamaya giriş çok yoğun bir kuramsal bilgi var. Bakalım bu sene bi geçiş hangilerini ne ölçüde verebilecez bi gözlemleyecez artık bi kaç seneye oturturuz.

evet hocam bu sene sadece 9larda bilgisayar bilimi dersi var. 10 11 12 lerde bit e devam.
Yanlış bilgi veriyorsunuz hocam.
kurulkarar.png

Yazıya göre; Güzel sanatlar lisesinde 2016-2017 den itibaren BİT dersi kalktı. Şimdi 9 ve 10 sınıflara bilgisayar bilimi dersi var. Acaba ( 9 ve 10 lara ) iki sınıfa da mı aynı yıllık planı uygulayacağız?

Yazıya göre; Güzel sanatlar lisesinde 2016-2017 den itibaren BİT dersi kalktı. Şimdi 9 ve 10 sınıflara bilgisayar bilimi dersi var. Acaba ( 9 ve 10 lara ) iki sınıfa da mı aynı yıllık planı uygulayacağız?
Bu sene sadece 9larda var ders. Kademeli geçiş. 9lar seneye 10. sınıf olunca kur2 alacaklar.

Geri