İlk kez egzersiz açacağım ?

Kodla Büyü

botecii00

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar tübitak bilim fuarına projem kabul edildi okulumda bilişim sınıfım bilgisayar sayısı 8 tane de olsa mevcut. 3 sorum var size
1-Egzersiz için son başvuru tarihi ne zaman
2-En az kaç öğrenci ile açabiliyoruz ben maksimum 8 maksimum 10 kişi için açmayı düşünüyorum
3-Kaç saate kadar açabiliyoruz ve kaç güne bölebiliriz bu eğitimi
Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim

1. Son başvuru tarihi diye birşey yok hocam ilçe mem ve okula bağlı egzersiz açabilmek ilcememe fazla geç olmadan git sorun çıkıyor açmazsın falan diyorlar (1 hafta uğraştım ve egzersizi açtım sonunda tübitak egzersizi)
2.Tübitak projesinde 10 kisi maksimum olabiliyor 7 öğrenci 3 danışman öğretmen. Ben 7 öğrenciyle açtım.
3.egzersiz 2+2+2 ya da 3+3 olarak toplamda 6 saat veya 2 saat olarak açabilirsin.
Açamazsın derlerse pes etme peşini bırakma hakkımızdır tübitak 4006 kapsamında acabiliyrz başka sorun varsa yardımcı olabilirim hcm

Mobil-Tapatalk @bilisimcil

bilisimcil' Alıntı:
1. Son başvuru tarihi diye birşey yok hocam ilçe mem ve okula bağlı egzersiz açabilmek ilcememe fazla geç olmadan git sorun çıkıyor açmazsın falan diyorlar (1 hafta uğraştım ve egzersizi açtım sonunda tübitak egzersizi)
2.Tübitak projesinde 10 kisi maksimum olabiliyor 7 öğrenci 3 danışman öğretmen. Ben 7 öğrenciyle açtım.
3.egzersiz 2+2+2 ya da 3+3 olarak toplamda 6 saat veya 2 saat olarak açabilirsin.
Açamazsın derlerse pes etme peşini bırakma hakkımızdır tübitak 4006 kapsamında acabiliyrz başka sorun varsa yardımcı olabilirim hcm

hocam başvuru aşamasında hangi dökümanları hazır ediyoruz.Ayrıca katılacak öğrencilerden veli izin dilekçesi almak gerekiyor mu?

Gerekli dokümanlar
1. Egzersiz çalışma planin kaç hafta sürecekse (3 örnek olacak)
2. Öğreci listen katılımcı öğrenciler
3. Okula egzersiz açmak istedigine dair dilekçe yazıyorsun
Egzersiz planini ve dilekçeni üst yazıyla ilce meme götürüp onaylatiyrsun 3 örnek oluyor 1i ilçe memde kaliyor biri okula 1i sana
4.veli izin belgesi gerekli biz yaptık

bilisimcil' Alıntı:
Gerekli dokümanlar
1. Egzersiz çalışma planin kaç hafta sürecekse (3 örnek olacak)
2. Öğreci listen katılımcı öğrenciler
3. Okula egzersiz açmak istedigine dair dilekçe yazıyorsun
Egzersiz planini ve dilekçeni üst yazıyla ilce meme götürüp onaylatiyrsun 3 örnek oluyor 1i ilçe memde kaliyor biri okula 1i sana
4.veli izin belgesi gerekli biz yaptık

son sorum:) dilekçe ile başvururken Tübitak 4006 bilim fuarına yönelik çalışma yapmak amacı ile ders dışı egzersiz açmak istiyorum yazmak mı gerekiyor çünkü bilişim dersi için ders dışı egzersiz açılmıyor diye biliyorum.

Evet hocam aynen öyle.Forumda tübitak egzersiz evrakları diye arat hocam örnek evraklar var bende burdan buldum

tübitak başvurusunda bulunurken 1 öğrenci ile de açabiliyorsun hocam kişi sınırlaması yoktur bilimsel çalışmalarda dip not olsun onun haricinde arkadaşın yazdıkları doğrudur. Egzersizi istediğin zaman açabilirsin.

Tübitak 4006 da kişi sınırlaması var hocam tübitak 4006 sayfasinda sss başlığına bakarsanız orda belirtiliyor 10 kişi maksimum diyor 3 danışman ve 7 öğrenci diyor. Egzersiz öğrenci sınırlamasindan bahsediyorsan onu bilmiyrm

Geri