Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

ilk gün

Konu, 'Fatih Projesi BT Rehber Öğretmenleri' kısmında yalanaşk tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. yalanaşk

yalanaşk Seçkin Üye Seçkin Üye

bugün başka bir okulda ilk günüm, öğretmenlerden pek kullanan yok akıllı tahtayı zaman sıkıntısından.. bakalım nasıl olacak? benim sorum ben şimdi hangi görevleri başlayayım yapmaya, ilk gün neler yaptınız arkadaşlar? bir de buradaki bts sınıfından da sorumluyuz değil mi?

2. nurhayat

nurhayat Seçkin Üye Seçkin Üye

yarın bende yeni okuluma başlayacağım, açıkcası bu benim de merak ettiğim bir konu..diğer arkadaşlar neler yapıyorlar acaba?

3. selcuklu

selcuklu Seçkin Üye Seçkin Üye

İlk gün görev yapma hocam okulu tanımaya çalış, sınıflar öğretmenler. Bi de forumda vardı çalışma planı ayarla kendine bence.

4. yalanaşk

dayanamadım bt sınıfına girdim, akıllı tahta döşenince heryer karışmış bilgisayar masalarını düzenleyip,kabloları takmakla uğraştım 1 saat, bugün başka şey yapmam artık zaten elektrik sıkıntısı var.

bir de biz müdürümle şöyle anlaştık, Aksaray'da 15 saat görevlendirme yapılacak dendiğinden ben 3 gün dersimin olduğu günler aynı zamanda (6 saat dersim var) kendi okulumdayım, 2 gün lisedeyim. ama baktığımda sitedeki arkadaşlar ders saatleri dışındakilerini görevlendirildiği okulda geçiriyorlar. hangisi doğru buna göre?

5. shemonster

shemonster Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam ben 15 saat kendi okulumda 15 saatte lisede olacak şekilde ayarlamak için uğraşacam kabul ettirebilirsem, 2 gün kendi okuluma 2 günde liseye giderim bir günüm boşta kalır diye ümit ediyorum. :roll:

6. yalanaşk

güzel fikir inşallah olur hocam .. :)

7. ukonar

ukonar Aktif Üye

hocam 15 saat görevlendirmeyi anlamadım. bi açıklarmısın? Ayrıca bu onaylardan haberin var mı?

8. yalanaşk

hocam formatör toplantısında bize 15 saat ek ders alacaksınız görevlendirmeniz de o şekilde olacak ama bir öğretmenin 6 saat de dersi olabiliyor 10 saat de , kalan saatlerin ne olduğunu biz de bilmiyoruz dediler.. Aksaray'dakini soruyorsanız hocam görevlendirmeler yapıldı, okullara gönderildi.

9. ukonar

ukonar Aktif Üye

Geçen hafta İl Memde Bilgisayar ve sınav hizmetlerine sormuştum. Forumda konuşulduğu gibi olacak hocam 30 saat ders üzerinden o da 18 saat ek ders yapar. Bugün kendi okuluma gitmedim henüz o yüzden onaydan haberim yoktu. Teşekkür ederim.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal