İlk dönem neler anlattınız?

Kodla Büyü

botecii00

Seçkin Üye
Seçkin Üye
5 ve 6 lara ağırlıklı olarak word anlattım uygulama yaptırdım planda yer alan teorik konulara fazla değinmedim, yazılıları ise 2 tane ve kağıt üzerinde yaptım,siz neler yaptınız

yazılım, donanım, sağlık konularıı 1. sınava kadar işledim. bilgi güvenliği üzerinde biraz fazla durdum. bilgisayar ağları, virüsler derken 3 haftadır word anlatıyorum. performansı da wordde yaptırdım. kolay oldu. anlattığım konuların ders notunu dağıttım sınavı onlardan yaptım. Bu arada burdaki sunulardan da çok faydalandım. herkese bir vesile ile teşekkür ederim.

1.Dönem: Bit in önemi, Bt ve sağlık, dosya klasör yapısı, virüsler,donanım parçaları, işletim sistemleri, e-posta, sosyal ağlar konusunu anlattım.
2.Dönem Office programını anlatacam. Bol bol uygulama yaptırmayı düşünüyorum.

bilişimci_ts' Alıntı:
1.Dönem: Bit in önemi, Bt ve sağlık, dosya klasör yapısı, virüsler,donanım parçaları, işletim sistemleri, e-posta, sosyal ağlar konusunu anlattım.
hocam office'e uygun plan hazırlamayı mı düşünüyorsunuz?

pcreis' Alıntı:
bilişimci_ts' Alıntı:
hocam office'e uygun plan hazırlamayı mı düşünüyorsunuz?

Bende aynı konuları anlattım hocam
Bende Office anlatmayı düşünüyorum ama planda sıkıntı var yeniden mi plan yapmak zorundayız 5 ve 6 larda ?

evet ben de merak ediyorum. office anlatacagım ama plan yok. ofis anlatmamız mufettiş gelince sorun olur mu

5 ve 6lara temel bilgisayar(klavye tuşları,dosya uzantıları,word)
ikinci dönem scratch anlatıyorum.

Geri