İlk 5 Kişiye Hosting Bedava

Kodla Büyü
Merhaba geçen sene yine mayıs ayı gibi kendi bayi paketimden, sadece bilişim teknolojileri öğretmenleri için bedava hosting tahsisi yapmıştım. sizde kişisel ve okulunuz için web alanına ihtiyaç duyuyorsanız yine ilk 5 arkadaşa bedava alan verebilirim. alan özellikleri aşağıdadır. iyi çalışmalar.

* 500 mb web alanı
* Linux tabanlı
* 3 gb band kullanımı / Aylık
*C panel kullanıcı adı ve şifresi
* hızlı kurulum seçenkeler (wordpress, joomla, moodle, forum vb 1 dakikada kurulum sağlanıyor)
*ftp yönetimi
* Sınırsız e-mail, mysql ve sql
* 1. domainlere sadece ( com, net, org, com.tr gibi )
* warez yada yedekleme amacıyla kullanılmayan, Web sitesi amaçla kullanılan
* Hostingle alakalı tüm destek mail yolu ile sağlanılacaktır.
* Verilen hizmet 1 yıl geçerli olup; 1 yıl sonunda isteyen yedeklerini alıp istediği şekilde devam edebilir :)
* Benden BBnet kullanıcılarına hediye olsun....
* Her hangi bir tarafına reklam istenmiyor. 1 yıl boyunca her hangi bir ücret talep edilmeyecektir.

mesajınızı gördüm domain bilginizi gönderirseniz hemen alanınızı aktif edebilirim. iyi çalışmalar.

Bende alabilir miyim.Öğrencilerime ders anlatırken kullandığım çalışmayı yayınlamak istiyordum.

alan isteyen arkadaşların bir domanini olması gerekiyor. domain adresinizi ister buradan ister özel mesajdan gönderirseniz alanınızı açıp erişim bilgilerinizi gönderebilirim.

1 kişi aktif edildi. alan isteği yapanlar. domainini (alan adını) ve mailini burdan veya PM den gönderirse hızlı bir şekilde yardımcı olabilirim.

ee bana da siteyi yüklemek kaldı :) Teşekkür ettim Hakan hocam :wink: Makbul geçti :alkis:

güle güle kullanının... istek yapan çok oldu fakat domain ve mailini gönderen henüz 2-3 kişi oldu onları aktif yaptım...

Geri