İlk 100 soruda yaklaşık olarak kaç net yaptık.

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.
şunu diyebiliriz %10 herzaman aşağıda çıkabilir tahminlerden..hiç doğru sayısı artmaz ama düşer mutlaka sonuçlar açıklanmadan onun için 80 doğrum var diyen 72-76 arası bişeyler alır bence...

dur bende yazayım 100 soruda 110 net yapmışım
nasıl diye sormayın yanlışlık olmuş olabilir :lol: :lol:

arkadaşlar konu kaç net yaptık diye açıldı.sanırım eleştiriler buna geldi. konuyu değiştirelim desem .....tahmini kaç net çıkar şeklinde yapsak ....içimden bir ses yine eleştiriler gelir diyor.......bu arada sınav soruları 90 küsürü tartışıldı bazı sorulara farklı cevaplar geldi onlarda tartışıldı ve sonuç olarak güzel bir sohbet şeklinde bilgiler düzetildi kanısındayım.

Kardeşim neden atıyorsunuz diyorsunuz??? examcollectin.com daki testkinglerin birebir aynısı çıktı hatta bu a+ kitabının 2008 versiyonunun pdf sini bir arkadaş vermişti forumda çoğu sorularda o kitabın konu sonlarındaki değerlendirme sorularıydı. Şimdi elin amerikalısı a+ sertifikası vermek için ki buna bilişim teknolojilerinin temelleri deniyor sordumu bu soruları doğru ama eğitek sordumu ne biçim sorular bunlar. yapamadınız die mızıkçılık yapmayın arkadaşlar . Tuncay Şanlı ki kendi 706 cıdır defalarca adı geşeç sitenin linklerini verdi. Bunları indirip elinize sözlüğü alıp çalışcaktınız. Benim bu testkinglerden çıkardığım öyle sorular var ki sınavda çıkanlarla birebir aynı. İnanmayana tarayıp gönderebilirim. yazım kötü zor okursunuz ama :)

55 ve 15 doğru yani 70 doğru tam yarısını yapmışım ama O Yunus Emre'li sorunun (Telif) cevabını başka web sitelerinden metinler alma demiş bi yanlışlık olmasın??

Arkadaşlar sorular yayınlanmış baktım.
sayısal 61 sözel 23 doğru... :?

Ben sınava hiç düzgünce çalışmadım (Son bir kaç gün.. sınav gecesi falan.). testkinglerden de hiç bir şey anlamadıydım.

OSI dahi anlamam. ama inşallah kazanırım.

Eğiticiliği deniycem. eğer olmaz da beğenmezsem eğitici eğitimlerinden sonra istifa ederim eğiticilkten, sonra bt teacherlığına devam.

Hepimize hayırlı olsun. :)

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri