İlk 100 soruda yaklaşık olarak kaç net yaptık.

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.

25485a

Üye
İlk 100 soruda yaklaşık olarak kaç net yaptığımızı ilimizle birlikte yazalım. Sanırım diğer 40 soruyu tam olarak hatırlayan yoktur:)

Isparta 74

Diğer 40 soru hakkında fikrim yok.

cengiz2121' Alıntı:
Diyarbakır ilk 100 sorudan 80-85. Eğitim sorularından kaybedersem çok üzülürüm.

Merak etmeyin, bu 85 doğru ile eğitim sorularınızın hepsi yanlış olsa bile Diyarbakır' da derece yaparsınız.Zaten kaç kişi girmiştir ki sınava.

Haaa bu arada 80-85 doğru olduğuna nasıl, hangi teknikle karar verdiniz.Söyleseniz de biz de hesaplasak.Ortada kendisi yayınlanmamış ve yanıtları açıklanmamış 100 A+ soru var.

Vallahi soruların hepsini hatırlayıp CompTIA kaynaklarından doğruladıysanız sözüm yok.Tek kelime ile "Bravo" derim size.

:)
arkadaşlar sorular ve cevapları bir yerlerde açıklandıda benim mi haberim yok?neye göre hesaplıyorsunuz netleri?

dostum sorular komple var ortada. en fazla 10 tane soru eksik. 90 soruda 75 netim var. cvp lara nasılmı baktıkç. eee eğitek bunu ebitefo lara yaptırmadımı. burada eğitekteki elemanlarda daha iyi insanlar var sonuçta.
herkes cvp yazıyor. bizde bakıyoruz netlerimize

birçok soruda farklı farklı cevaplar verilmiş o yüzden soruyorum. neyse artık yakında eğitek açıklar soruları o zaman kesinlik kazanır. bu arada tebrik ederim gerçekten 75 net yaptıysan çok iyi ....

Ben burada ilk 100 soru için 75 ve üstü doğrum var(netim değil çünkü ortada "net" sözcüğünü gerektiren bir durum yok) diyen bütün arkadaşları tebrik ediyorum.

Ben 140 sorunun tamamı için 85-90 doğrunun mantıklı hatta iyi bir rakam olduğunu düşünüyorum.

hocam ben girmedim ama bu duruma bakılırsa herkes çok iyi almış eeee kim kazandı :idea:

valla helal olsun. millet uçmuş hatta fezaya ulaşmış. benim ilk 100 soruda 50 doğrum var gibi. eğitimdende tahminen en az 20 tane vardır.

İnşallah herkesin gönlüne göre sonuçlanır.

80-90 arası birşeyler gelir gibi belki biraz daha fazla ama sonrası hakkında yorumum yok :)

sıkmak serbest olduğu için! sorular ve cevaplar da belli olmadığı için; manisa eğiticilerinden 83 altında alan olmaz kanımca.......

bay_zek' Alıntı:
sıkmak serbest olduğu için! sorular ve cevaplar da belli olmadığı için; manisa eğiticilerinden 83 altında alan olmaz kanımca.......

Sen de sık Mazhar :)

sıkı durun bende sıkmaya karar verdim soruları çevirdi bir ingiliz tercüman yaklaşık olarak 98 net kesin 2 soruyu hatırlamıyorum gözden kaçtı 98 net sadece ilk yüz soruda netim var :) nasıl çok mu sıktım herkes dökülecek girenler içinde 70 i aşacak kişi sayısı yüzde 15 ile sınırlıdır bence

valla arkadaşlar herkesi tebrik ediyorum. Benim 40 doğrum çıksın öpüp başıma koyarım.
En iyi bildiğim soruları bile şaşkınlıktan yanlış cevapladım.

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri