İLİŞİK KESME VE YENİ GÖREVE BAŞLAMA

Kodla Büyü

oznur23

Site Gezgini
İl dışı özür grubu atamalarıyla tayinim çıktı. 29 Ağustos 2012 tarihinde kararnameler çıkmış il mebden fakat okuluma henüz gönderilmemiş. Okul müdürümle konuştum ilişiğimi geç kesmesini rica ettim. Okul müdürümde ilişiğimi kendisinin 15 gün bekletip sonra kesme hakkının olduğunu ilişik kestikten sonra da 15 gün mehil süremi kullanabileceğimi söyledi. Fakat il milli eğitime gidip sorduğumda ise bana hemen ilişik kesip yeni görev yerime başlamamı ve bu yıl okullar açılmadan gitmem gerektiğini söyledi. Fakat ev taşıyacağım için bu mümkün değil. Lütfen bu konuda bana yardımcı olurmusunuz.

hocam ben bugün atandığım okulu aradım mühleti kullanacak mısınız yoksa başlayacak mısınız dediler...yani size kalmış..

tubilubba' Alıntı:
hocam ben bugün atandığım okulu aradım mühleti kullanacak mısınız yoksa başlayacak mısınız dediler...yani size kalmış..
Hocam peki 15 günlük mehil müddeti ilişik kestikten sonra mı yoksa kararname çıktıktan sonra mı?

oznur23' Alıntı:
tubilubba' Alıntı:
Hocam peki 15 günlük mehil müddeti ilişik kestikten sonra mı yoksa kararname çıktıktan sonra mı?
ilişik kestikten sonra...

Geri