iliçi önemli bir soru

Kodla Büyü

permanganat

Seçkin Üye
Seçkin Üye
merhaba arkadaşlar ben il içi istemeyi düşünüyorum şimdi iliçinde bende görünen tüm okullarda açık varmı yoksa açık olmasa bile tercih hakkımı sunmuşlar o konuda yardımcı olurmusunuz

Tüm yerler gözükür. Çünkü o okullardaki öğretmen başka okula gidebileceği için oranın boş kalmaması için orayı tercih edebiliyorsunuz

Tüm yerler gözükür. Çünkü o okullardaki öğretmen başka okula gidebileceği için oranın boş kalmaması için orayı tercih edebiliyorsunuz
maalesef bu sene o yok hocam. çünkü başvurular için tek aşama sundular bu sene. geçen yıllarda iki aşamalı başvuru vardı.
1. aşama kimler tayin isteyecek başvurusu
2. aşama mevcut boş kontenjanlar ve muhtemel boşalacak kontenjanlara tercih alımları.

muhtemel boşalacak yerler bu sene listede yok

maalesef bu sene o yok hocam. çünkü başvurular için tek aşama sundular bu sene. geçen yıllarda iki aşamalı başvuru vardı.
2. aşama mevcut boş kontenjanlar ve muhtemel boşalacak kontenjanlara tercih alımları.

Kendim için söyleyecek olursam ildeki bransimin olduğu tüm okullar bana tercih kısmında açılıyor, bunların hiçbirinde açık norm olmamasına rağmen.

Başvuru ekranında bütün okullar var arkadaşlar, illerin sayfalarında açık olan okulların listeleri yayınlanıyor, oradaki açık olan okulları da yazabilirsiniz başvuru ekranındaki okullardan da seçebilirsiniz. çünkü şu anda açık olmayan bir okul bir arkadaşın açık olan okula tercih yapıp gitmesi ile açılabilir ve siz oraya yerleşebilirsiniz.

Kendim için söyleyecek olursam ildeki bransimin olduğu tüm okullar bana tercih kısmında açılıyor, bunların hiçbirinde açık norm olmamasına rağmen.
tüm okulları açmıştır hocam ama sebebi oradaki kişinin isteyecek olması değil, önceden muhtemel boşalacak diye belirtirdi listede farkettiyseniz şimdi norm durumuı yazılıp bırakılmış onu kastetmiştim. mevcut norm yazıyor.

tüm okulları açmıştır hocam ama sebebi oradaki kişinin isteyecek olması değil, önceden muhtemel boşalacak diye belirtirdi listede farkettiyseniz şimdi norm durumuı yazılıp bırakılmış onu kastetmiştim. mevcut norm yazıyor.
Hocam hicbir zaman il ici tayinde dediginiz belirtilmez. Sizin dediğiniz özür grubu tayinidir ki dediginiz gibidir. Il ici tayinde yukardaki hocalarimin da dedigi gibi eger il ici atamada bos yer kalirsa munhalda belirtilmese de hepsi acik görünür. Size tavsiyem proje okul atamaları da oldugu icin mutlaka ilinizde bu tarz atamalarda varsa bosluk olacaktir. Munhal olup olmadigina bakmaksizin tabi oncelik munhallarda ama istenilen tum okullari yazmakta fayda var. iyi aksamlar herkese.

Yanlis bilgilendirme yapmayin hocam. Il ici tayin degil dediginiz özür grubu tayinidir.

merhaba arkadaşlar ben il içi istemeyi düşünüyorum şimdi iliçinde bende görünen tüm okullarda açık varmı yoksa açık olmasa bile tercih hakkımı sunmuşlar o konuda yardımcı olurmusunuz
Hocam acik olan olmayan her yer gozukur. Acik olmasada istediginiz yerleri basa yaziniz. Cunku oradaki arkadas tayin isterse yerine atanabilirsiniz.

Geri