İlginç Bir Script!!! Deneyin görün

Kodla Büyü

rtyucel

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Web tarayıcınızda herhangi bir sitede iken

Kod:
javascript:R=0; x1=.1; y1=.05; x2=.25; y2=.24; x3=1.6; y3=.24; x4=300; y4=200; x5=300; y5=200; DI=document.getElementsByTagName("img"); DIL=DI.length; function A(){for(i=0; i-DIL; i++){DIS=DI[ i ].style; DIS.position='absolute'; DIS.left=(Math.sin(R*x1+i*x2+x3)*x4+x5)+"px"; DIS.top=(Math.cos(R*y1+i*y2+y3)*y4+y5)+"px"}R++}setInterval( 'A()',5); void(0);

kodunu yapıştırınız ve enter'a basın bakın bakalım neler oluyor. gerçekten hoş bir çalışma. :++: :++:

Ekli dosyalar

• kod.txt
    354 bayt · Görüntüleme: 140
alpi' Alıntı:
nasıl oluyoki :!: :!:

şimdi arkadaşım herhangi web sayfası üzerindeyken (boş olmayan örneğin google'da bir imaj aradıktan sonra :wink: ) yukarıdaki kodu adres çubuğuna yaz ve enter'a bas

ne olduğunu o zaman görürsün :eek:

turkuazalacam' Alıntı:
ARKADAŞ BEN BU SCRİPTİ FRONT PAGE'E UYGULADIM OLMADI. NEREDE YANLIŞ YAPTIM?

bu script bir browser scripti frontpage veya baska bir program ile web sayfısının icinde gömülü çalışıyor mu bilmiyorum. zannımca çalışmayacaktır.

ya :)))) öldüm yaa okulumun sitesini actım denedim nekadar resim varsa sildi süpürdü :) google da ana indexte olmuyor yanlız neyse paylaşım güzeldi gerçekten ilginç :+1:

rtyucel' Alıntı:
turkuazalacam' Alıntı:
ARKADAŞ BEN BU SCRİPTİ FRONT PAGE'E UYGULADIM OLMADI. NEREDE YANLIŞ YAPTIM?

bu script bir browser scripti frontpage veya baska bir program ile web sayfısının icinde gömülü çalışıyor mu bilmiyorum. zannımca çalışmayacaktır.

epeydir ugrasiyorum ama scripti bir html icersine gömüp de calistiramadim. :(
sanırım olmayacak

Vay be, sen sayfadaki tüm resimleri al, bir de döndür. Çok güzeldi.
Bunun gibi başka kodlarda var mı?

Geri