ilçe milli eğitim web sitesi kota sorunu

Kodla Büyü

karakurt74

Site Gezgini
arkadaşlar ......meb.gov.tr uzantılı web sitemizin alanı dolmak üzere .. alanının kapasitesinin artıracağız fakat nereden nasıl yapıldığını bir türlü bulamadım..yardımcı olacak arkadaşalr lütfen bilgi verirse sevinirim..

Arkadaşlar tam olarak ne yazacağımı yazarsan iz sevinirim. 3 defa mail attim cevap gelemdi. Acaba hata mı yapıyorum. Lütfen bir bilgi verin.

Kurumumuz icin belirlenen mevcut mail kotasi yetersiz kaldigindan mevcut kotanin arttirilmasini rica :verymad: ederim..

Hocam cok geçerli bir sebebiniz yoksa artirmiyorlar. İlla da gerekli ise il mebbis yöneticisine söyleyin o gorusurse halleder bakanlikla

Sayın Hocam,

Yardım masasından talepte bulunursanız daha hızlı cevap alırsınız. e-postalara cevap verilmeyebilir. Zaten yardım masası e-postaların yerine kuruldu.

İyi çalışmalar.

Yanlız hocam mail kotası değil bu Web Sitesi alanının kotası. .yardım masasından talep nasıl oluyor o konuda bilgi verecek var mı. Kurumun bakmayın. Lütfen onemlidir

erkantuzcu' Alıntı:
http://www.meb.k12.tr/index.php

adresinde de görüleceği üzere disk kotası karşısında Sınırsız yazdığını göreceksin. Yani disk kotası diye bir şey yok hocam. Siz de neyin kotası doluyor, anlayamadım.
Hocam okul değil ilçe sitesinden bahsediyoruz. İl/İlçe siteleri meb.k12.tr değil meb.gov.tr dir. Bunlarda kota vardır. Ftp erişimi vardır. Veritabanı oluşturma ve yönetme vardır.

Geri