ilçe memden teklif geldi ne yapayım?

Kodla Büyü

ersan3333

Seçkin Üye
Seçkin Üye
ilçe milli eğitimde proje ekibi kurulacakmış benide düşünmüşler bu ekip ne yapar, zor mudur kolay mıdır bilgi verir misiniz hocalarım

neden öyle dediniz hocam.seminer falan alacaksınız dedi burda 18 saat ekders dedi.tam içeriğini söylemedi ne yapacağımın gerçi...

Proje ekibi dediğiniz eski arge benzeri bir çalışma ekibini ifade eder. Fikrimce arkadaşın da dediği gibi tavsiye etmiyorum.

ölü taklidi yapin onlar gidincede kacin kacabildiginiz kadar kendim dahil ilceden calisip memnun olanlar ülke genelinde bir elin parmagi kadar anca oluyor. heleki bilisimci olunca hertürlü angarya ekstra isleri ile hic ama hic dayanilmaz hale geliyor. mikrofona niye pil takmadiyi unuttun diye firca yemekmi dersiniz yoksa sifresini yanlis girip niye calismiyor diye trip atanmi.

Kesinlikle uzaklaş. Atom parçalamayacaksınız sonuçta. Salak saçma bir sürü işle uğraşırsınız.

ersan3333' Alıntı:
bir arkdaşta proje ekipleri kapandı iki senedir yok diyor iyice kafam karıştı

evet kapandı onu farklı kalemlerde yapıyorlar bir yere sığdırıyorlar ama siz o işi yapıyorsunuz.

ne iş yapıyoruz peki il dışı seminer falan çok oluyormu sonra kendi ilçemizde ne iş yapıyoruz

ilçede yapılan projelerin takibini yaparsınız.
İlçede yapılan projelerin istatistiki verilerini tutarsınız.
AB projeleri yazarsınız
İlçedeki AB proje eğitimlerini dğzenlersiniz
Stratejik plan yazarsınız
Olmayan verilere ulaşmaya çalışırsınız.
İçinde proje kelimesi geçen inşaat projesi bile olsa hetürlü yazıyı size havale ederler.
.....

Ben 2 yıldır İlçe Proje Koordinatörü olarak çalışıyorum. Bir ekibim var. Ajans projeleri ve İlçe çapında bazı projeleri yazıp yürütüyoruz. Ama gerçekten yorucu bir iş. Ben normal görevim hariç yapıyorum bu işi. Ama göreviniz sadece bu olacaksa, proje yazmayı seviyorsanız zevkli bir iş.

Teachnologist' Alıntı:
ilçede yapılan projelerin takibini yaparsınız.
İlçede yapılan projelerin istatistiki verilerini tutarsınız.
AB projeleri yazarsınız
İlçedeki AB proje eğitimlerini dğzenlersiniz
Stratejik plan yazarsınız
Olmayan verilere ulaşmaya çalışırsınız.
İçinde proje kelimesi geçen inşaat projesi bile olsa hetürlü yazıyı size havale ederler.
.....

Son iki satır bombaymış. :)

Hocam gac oradan hemen
6 yılım gitti mem de saclarım beyazladı. Okula döndüm cok rahat ve mutluyum
ben yandım sende yanma

Görevlendirme isteğe bağlı yapılır. Ama ilçe milli eğitim müdürleri aba altından sopa göstermeye alışkın insanımsılardır.

Hocam çalışmayı seviyorsan güzel iş, artı olarak bu sodes oldun tubitak olsun projelerden ek gelir gelir sana, yoğundur ama kendini geliştirmeyi ve araştırmayı seviyorsan güzel iş, kaç oradan diyen arkadaşlara bakma yatmayı seviyorsan tabi kaç ordan :)

Sadece sana verilen görevle kalsa yap ama o kadar çok görevin olmayan iş sana verilecek ki içinden elektrik geçen her cihaz sana zimmetllenmiş gibi olur ve içinde bilgisayar internet bilişim teknoloji geçen her yazı da sana gönderilir.Bu ülke liyakatsız insanların makam mevki iş sahibi olduğu bir ülke.Bu ülke çoban olursan kendi mesleğini yaparsın ondan başka ne olursan ol kendi işinden başka işler de sana kalır.

hocam gaaaaaç.bana göre teklif kelimesinde insana yarar sağlayacak şeyler.bulunduğun statünün üstüne çıkaracak durum vardır.18 saat ek dersle saçma sapan işlerde çalıştırmak için bir insana öneri yapmak teklif değildir.bana göre ameleliktir.bizsiz bişey yapamazlar.böyle işlerde hemen gel bilişimci pardon bilgisayarcı git bilgisayarcı

penewitz' Alıntı:
Hocam çalışmayı seviyorsan güzel iş, artı olarak bu sodes oldun tubitak olsun projelerden ek gelir gelir sana, yoğundur ama kendini geliştirmeyi ve araştırmayı seviyorsan güzel iş, kaç oradan diyen arkadaşlara bakma yatmayı seviyorsan tabi kaç ordan :)

Ne alakası var yatmakla. İlçe milli eğitimde proje ekibinde görev alanların kaç tanesi sadece kendi işimi yapıyorum diyebilir acaba. Hadi ilçe mem müdürü , kaymakam bi görev versin de yapma bakalım. Ne diyeceksin, kaç tanesini geri çevirecebileceksin. Kendini geliştirme anlamında mutlaka faydası olacaktır. Ama ordaki insanların hepsi seni bilgisayar tamircisi gibi görecek. Bunları göze alıyorsan kabul et hocam.

okulda çalıştığım halde ilçenin bir çok işine koşturuyorum uğraştırır ek faydası çevreni z olur

bence hiç yanaşma ilçe memler çok yogun gideceğiniz bölümde yoğun olacaktır ama çevreniz olur biride okulda 1 müdürü orada çooooooook müdür olur işler fena yani :-1:

Re: Ynt: ilçe memden teklif geldi ne yapayım?

Proje ekibindeki herkese adil görev dağılımı yapılsa ve herkes çalışsa zaten sorun yok.
Anladığım şu;
Ekibi taşıyacak adam aranıyor. Yani kesin sen çalışacaksın. Ekibin geri kalanı ise, saat doldurup senin çalışman üzerinden ücret alacak vede bu başarı ekip başarısı olacak.
Proje ekibi küçük olmalı. Yoksa bir kişi çalışır gerisi oturur.

Daha fazla çalışıp okuldaki ile aynı ekdersi almak istiyorsan, görev yükü vb şeyleri istiyorsan kabul et. aksi taktirde arkadaşların önerisi gibi ölü taklidi yapma, kaçma, uzaklaşma gibi eylemler en akıllıcası :)

Benim için çalışma saatleri önemli değil her saatte çalışırım, her an işe hazırım, her işi yaparım( broşür,sunum, bilg tamir internet sitesi vs....), emir altında çalışırım her dakika yanımda bir üstümün emir alacağım birinin olması iyi diyorsanız kabul edin yoksa kaç kaç kaç....

Sadece projeyle kalacagini saniyorsan aldaniyorsun dostum.Bilgisayarci var deyip gelecekler :D bencede kaçmalisin

valla hocam ben 3 yıldır yapıyorum bu görevi ve evet bilgisayarcı olduğunuz için en ufak bir arızada sizi çağırıyorlar özellikle dys çok sinir bozucu :p hem de her yerden kaymakamlıktan da tabi :) yani göreviniz sadece proje olmuyor. proje işi gerçekten zevkli erasmus plus ve yerel projelerden sorumlu oluyorsunuz ama söylenildiği gibi hiç tutulmamış veriler il tarafından sürekli istenir sizden tabi ilçe web sitesi koordinatörü de siz olursunuz haliyle fotoğraf da çekersiniz haber metni de yazarsınız bunlar bir demet görevleriniz olur dahası da olur yani :)

Geri