İlçe Mem Web Sitelerine ne oldu böyle ?

Kodla Büyü

can61

Seçkin Üye
Seçkin Üye
T.C. Milli Eğitim Bakanlığı
Web Sitemiz Güncellenmektedir

bu mesaj var bikaç gündür bekledim düzelmedi. Ne bu arkadaşlar bilgisi olan var mı neyin düzenlemesi bu.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    8.2 KB · Görüntüleme: 1,737
can61' Alıntı:
T.C. Milli Eğitim Bakanlığı
Web Sitemiz Güncellenmektedir

bu mesaj var bikaç gündür bekledim düzelmedi. Ne bu arkadaşlar bilgisi olan var mı neyin düzenlemesi bu.

Arkadaşlar bu siteler MEBWEB 'de güncelleme yapılmadığı için bu şekilde gözüküyor eski siteler iptal artık

sitelere veri girdikçe bu yazı kalkıyor. Çok şık bir yönetim paneli var. Aynı şeki site normal kullanıcı arayüzü için söylemeyeceğim. Admini yazan arkadaşlar gerçekten kodun hakkını vermiş.

ilçememadı.meb.gov.tr/mebpanel adresine girip kurum mail adresi ve ftp şifremizle giriş yaparak panele ulaşılıyor.

Evet şu an giriş yaptım ama biraz kurcalamak gerekiyor.Eski sitedeki içerikler şimdi silinmiş mi oluyor

dun oldu arkadaslar artık bakanlıkta duyuru yayınlayabılıyor

bende tum gun onunla ugrasıcam kullanıcı adlarını ayarladım guncellemelerı eklemem gerekıyor sadece

arkadaş eski bilgiler hep silinmiş bu nasıl iştir ya.. Madem böyle bir çalışmanız var dı zamanında niye sık boğaz ettiniz bizi. Şimdi tekrar sil baştan..
Birde joomla türü yapılan tasarımlarda sıkıntı yok galiba..

can61' Alıntı:
arkadaş eski bilgiler hep silinmiş bu nasıl iştir ya.. Madem böyle bir çalışmanız var dı zamanında niye sık boğaz ettiniz bizi. Şimdi tekrar sil baştan..
Birde joomla türü yapılan tasarımlarda sıkıntı yok galiba..

Bu olayın joomla - asp.net - asp - php - html kullanmakla yakından uzaktan alakası yok. hepsi iptal herkes iys sistemini kullanacak zorunlu.

Arkadaşlar bu çalıma ile ilgili yazı sanırım daha nceden bildirildi ve 15 haziran tarihindne sonra sayfalarda güvenlik sebebi ile hiçbir içerik yönetim sisteminin çalışmayacağı duyruldu. bakanlık sadece kendi içerik yönetim sistemini çalıştuıyor...

hocam ilginç olan bu yazı çıkan sitede mesele /index.php sonuna ekleyince açıyor...Site normal çalışıyor.
Adresi yazıp girmeye çalışınca bu yönlendirme sayfası çıkıyor acaba bunu server üzerinden mi yapmışlar??

Geri