İlçe MEM sitelerinin aylık trafik limiti var mı?

Kodla Büyü

eya

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
İlçe MEM sitelerinin aylık trafik limiti var mı arkadaşlar? Hostlar bakanlıktaysa yoktur diye tahmin ediyorum ama bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim. internet@meb.gov.tr'ye resmi yoldan da sorabiliriz ama oraya sormadan sizlere sorayım istedim.

Trafik limiti olması çok saçma olur yani resmi bir site suspended mesajını vermesini düşünemiyorum. :|

Hocam server bakan bizim gibi öğretmenler kota falan yok histediğin kadar sınırsız trafik var ama alanda bir kota mevcut

ilsis' Alıntı:
Hocam server bakan bizim gibi öğretmenler kota falan yok histediğin kadar sınırsız trafik var ama alanda bir kota mevcut

Siz de mi bakanlıkta görevlisiniz? Cevabınıza ve kullanıcı adınıza bakınca acaba dedim. Daha önceden dikkat etmemiştim...

Ben de öyle öğretmenlerin baktığını tahmin ediyorum, kotanın da olmadığını tahmin ediyorum ama emin olmak için sordum.

Ben Bakanlıkta çalışmıyorum ilçe memde çalışken eğitek aramıştım site için o adamlar bir konuşmam oldum bizim gibi öğretmenler 08:00 - 17:00 mesai yapıyorlar + 18 saat ekder alıyorlar diye söylemişti :)

bandwidth sınırsız diye biliyorum. ayrıca ajax ile trafik için önlem alabilirsin.

Bakanlık serverlarında da BW sınırı var.Aşarsanız aylıktan kesme cezası alırsınız. :mrgreen:

Allah aşkına bu ilçelerin sitelerine kim de girer bw yer hocam yahu.Hem bakanlık suspend işiyle uğraşmaz.Sitelere giriş yapılamadığı için server yoğunluğunun kendiliğinden azalıp herşeyin normale dönmesini bekler. :)

Geri