ilçe mem siteleri ftp sorunu!!

Kodla Büyü

brodil

Aktif Üye
arkadaşlar ben okul formatörüyüm. ama ilçede eğitici olmadığı için ilçe mem sitesinede ben bakıyorum. bir haftadır ilçe mem sitesinin ftp'sine giremiyorum. kullanıcı adı ve şifreyi giriyorum ama devamlı yeniden kullanıcı adı ve şifre girmemi isteyen sayfa açılıyor. aynı şekilde okulun ftp'sine giriş yapabiliyorum. :? acaba ne yapmam lazım bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

whisper hocam eğiticiyseniz bu kullanıcı adı ve şifreleri nereden alıyoruz. eğitekten falanmı yoksa dilekçe falan mı vermem gerek?

ayın 31,1 de site açılmıyo ftp ye girilmiyor acaba ne oldu joomla siteyimi sildiler dedim ama dün kendiliğinden düzeldi, heral de serverlar da bakım molabilir.

HOCAM İLÇE MEM MEB GOV TR ADRESİNDEN YANI MAILINDEN INTERNET MEB GOV TR YE
ŞİFRENİZİN GÜNCELLENMESİ HUSUSUNDA MAIL ATIN YENI ŞİFRE GÖNDERİLECEKTİR

php, asp.net (1.0,2.0,4.0), asp desteği var. Ayrıca veritabanı olarak access ve mysql desteği var.

php destekliyor. ftp sorunu ise filezilla kullanıyorsan ondan olabilir. Başka bir program dene cuteftp gibi

brodil' Alıntı:
arkadaşlar ben okul formatörüyüm. ama ilçede eğitici olmadığı için ilçe mem sitesinede ben bakıyorum. bir haftadır ilçe mem sitesinin ftp'sine giremiyorum. kullanıcı adı ve şifreyi giriyorum ama devamlı yeniden kullanıcı adı ve şifre girmemi isteyen sayfa açılıyor. aynı şekilde okulun ftp'sine giriş yapabiliyorum. :? acaba ne yapmam lazım bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
Hocam internet explorer'ı açıp "İnternet Özellikleri"ne girin. Gelişmiş sekmesine tıklayın. Orada "Pasif FTP kullan(güvenlik duvarı ve DSL modem uyumluluğu için)" seçeneğinin yanında check işareti göreceksin. Check işaretini kaldırın, TAMAM'a basın. Sorununuz hallolacaktır.

Geri