İlçe MEM ler için Sınav Sistemi Sitesi ÜCRETSİZ

Kodla Büyü

adememre

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar,

İzmir de birçok ilçede sınavlar (MTSK,Açıköğretim vs) ilçe memler tarafından yürütülmekte. Malum büyükşehir ilçe başına 3000 ne yakın öğretmen mevcut. İlçedeki tüm öğretmenlerin adil bir şekilde sınavlara dahil olmaları ilçenin, okulun ve öğretmenin takip edebileceği bir sistem yazdık. Bu sistemi sizlerle paylaşmak isteriz.

Sistem nasıl çalışıyor. İlçedeki tüm okulları sisteme işliyorsunuz. Okullar giriş yapıyor tüm yıl boyunca sınavda görev alacak öğretmenleri sisteme bir kereye mahsus işliyorlar. Daha sonra okulların öğretmen ekleme silme işlemini kapatıyorsunuz. İlçe MEM paneline gelip sınavlarınızı oluşturuyorsunuz. Sistem size sınavlarda en az görev almış öğretmenleri getiriyor. Okullara öğretmenleriniz görev almıştır diye duyurunuzu yaptıktan sonra sisteme giriş yapıp görev almak isteyip istemediklerini alıyorsunuz. Gelen cevaplardan sonra görev almak isteyenlerin isimlerini excele döküp sınav merkezlerine paylaştırıyorsunuz.

Yüzeysel anlatımla sistem böyle çalışıyor. Detaylı anlatımı demoyu inceledikten sonra telden ve pmle ulaşabilirsiniz.

Gelelim böyle bir şeyin ücreti ne olacak sorusuna: Tamamen ÜCRETSİZ. Okul ve Öğretmen panellerinde sağda bir adet reklam var onu kaldırmak isterseniz sadece hosting ve isim tescil parası isterim.

Demo için ;

http://sinavsistemi.adememre.com/

kullanıcı adı: demo
şifre: demo

Not: Sistem İzmir de 2 yıldır çalışmakta...

Hesap açmamı isteyen arkadaşlar aşağıdaki bilgileri bana yazarsa hesabınızın bilgilerini epostanıza göndeririim...

İl:
İlçe:
Yetkili Adı:
Tckimlik:
E-posta:
Telefon:

Re: İlçe MEM ler için Sınav Sistemi Sitesi

odtü'lü kardeş eline sağlık. bu sistem için 100 TL çok ucuz bence. şimdi millet fiyata bakıp etmez der bak görürsün :)
saygılar

swanp' Alıntı:
odtü'lü kardeş eline sağlık. bu sistem için 100 TL çok ucuz bence. şimdi millet fiyata bakıp etmez der bak görürsün :)
saygılar

hocam çok güzel bi sistem, ama arkadaşa katılıyorum, rakamı yüksek tutsaydınız keşke, herkes anlamaz değerini çünkü... bizim millet ne kadar pahalı olursa o kadar iyidir gözüyle bakar çünkü...

Amacım para değil hocalarım :) ilçe mem lerde bu tarz işleri genelde formatörlere vermeye çalışıyorlar bende onlara bir nevi yardım olsun dedim. Sistemin ederi çok fazla İzmir i ayakta tutuyor valla birinci amacım yardım ikincisi az da olsa cebimden para çıkmasın :)

cok güzwl olmus hcam. ama bu sistem bu fiyata olmaz.. hani dacia reklamında nurhayat dioya yalnız yukarı cekelim o fiyatı cok ucuz. aynen oyle....
emeginze, bilginize sağlık...

Emeğinize sağlık, sanırım birazda eşinizin rahatı için yazdınız sistemi :))
Çok işlevsel ve esnek yapılı olmuş böyle fiyatlara yapacaksanız okullar içinde script yazabilirsiniz....

alibahadir' Alıntı:
Emeğinize sağlık, sanırım birazda eşinizin rahatı için yazdınız sistemi :))
Çok işlevsel ve esnek yapılı olmuş böyle fiyatlara yapacaksanız okullar içinde script yazabilirsiniz....
Evet hocam, herşey onlar için değil mi ? :) Okul scriptide var hocam bir arkadaş aracılığı ile satıyoruz oda aynı para izmir namık kemal lisesinin sitesindeki script... :)

hocam iletişim bilgilerinizi verebilirmisiniz.Telefonda görüşmek istiyrummm

Gelen istekler üzerine ücretsiz yaptım scripti :+1:

eline sağlık hocam,
güzel çalışma çok niyetlenip bir türlü sıra gelip de yapamadığım bir proje idi,
ama il/ilçe memlere bişey yapmak da gelmiyordu içimden,
bir kaç program yaptım kullanma tenezzülü gösterilmedi,

celikumit' Alıntı:
eline sağlık hocam,
güzel çalışma çok niyetlenip bir türlü sıra gelip de yapamadığım bir proje idi,
ama il/ilçe memlere bişey yapmak da gelmiyordu içimden,
bir kaç program yaptım kullanma tenezzülü gösterilmedi,
Teşekkürler hocam, İlçe MEM ler biraz atıl yavaş çalışıyor. Biz yinede elimizden geleni yapalım da :) gerisi onlara kalmış..

Hesap açmamı isteyen arkadaşlar aşağıdaki bilgileri bana yazarsa hesabınızın bilgilerini epostanıza göndeririim...

İl:
İlçe:
Yetkili Adı:
Tckimlik:
E-posta:
Telefon:

Merhaba hocam,
Aradığımız site tam sizin bahsettiğiniz gibi. ama siteniz açılmıyor.
Sınav modülü ile ilgili acil olarak yardım ederseniz sevinirim. buna benzer bir modül arıyoruz biz de.

Sayın Hocam,

Bakanlığın bunun üzerinde bir çalışması var. Şu an test aşamasında olması lazım. Nisan sonunda yapılacak olan Teog sınavında uygulaması yapılacak. Acele etmeyin bence.

İyi çalışmalar.

Hocam onu araştırıyordum bende. Az önce Diyarbakır Milli Eğitimden yardımcı oldular. Onlarda Bakanlığın çalışmasından bahsettiler. acaba içinde MTSK, Teog ; Açık Lise ; Açık Ortaokul, Mazaret sınavları gibi sınavlar var mı yoksa sadece Teog için mi bunu araştırıyorum şimdi bilgi alırsam Bakanlıktan, yazarım foruma

Birinci aşamada Teog olacak. Daha sonra tüm Merkezi Sistem sınavlarında uygulanacak. Bu konuyu Bilgi İşlem Daire Başkanı ile görüşmüştük.

Teşekkür ederim Habib hocam. Bize de mem den söylediler. Acaba tüm sınavlı hali ne zaman biter bunu bi öğrenmek lazım. Ona göre Mem e anlatılır durum yakın zamanda Bakanlık yapacak diye.

Geri