ilçe mem den skype programı kullanımı yazı

Kodla Büyü

nurhayat

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar eline milli eğitimden skype programı kullanımı ile ilgili yazı gelen var mı?
"....farklı iletişim araçlarıyla internet hizmetini daha etkin kullanmak amacıyla okul ve kurumlarımızda Skype programını kurarak...." diye devam ediyor yazı... skype mı kaldı arkadaşlar ben anlamadım nedir bu yazınn amacı?

bence o yazıyı yazan memur kesin skype kullandığı için istemiştir

kalmış kalmış :) aslında yurt dışında yaygın bir kullanım ağı var skype 'nin.
Bizim okulda PISA projesi için seçilen okullardan ve sınavın yapılacağı bilgisayarda bu programın kurulu olmasını istemişler, bende şaşırdım ama durum böyle :) üstelik sınav internetle bağlantılı bile değilken bu istek neden onu da çözmüş değilim :p

marmarabote' Alıntı:
kalmış kalmış :) aslında yurt dışında yaygın bir kullanım ağı var skype 'nin.
Bizim okulda PISA projesi için seçilen okullardan ve sınavın yapılacağı bilgisayarda bu programın kurulu olmasını istemişler, bende şaşırdım ama durum böyle :) üstelik sınav internetle bağlantılı bile değilken bu istek neden onu da çözmüş değilim :p

bu pisada bizim çocuklar online çözümde baya geri kalıyorlarmış bt öğretmenleri artık hızlandırır dye düşünüyorlar :)

bizim fazla rolümüz yok ki hocam. sınavı yaparken bile bir görevli geliyormuş o yapıyormuş... ama varsa da tabi bunu ayın 25 inde öğreneceğim seminerde ;)

Geri