İl MEM'lere Dava Açalım

Kodla Büyü

eyolcu

Süper Üye
Süper Üye
neden korkacaz hocam.. sadece incelemek lazm bağlayıcı bir madde vardır olmadı vali görevlendirebiliyor ama sınırları ne, bakmak laızm

Şimdi mahkeme açsam 100 küsür mahkeme parası, vekalet filan de 150 toplam. Sendika avukatı iyi güzel para almıyor. Mahkemenin ilk etapta sonuçlanması en iyi ihtimalle 5-6 ay, yani bu sene mayısı haziranı bulur. İlk etapta kaybederseniz MEB'e 600 tl civarı daha ödemeniz gerekiyor.

Daha benim uzmanlık davası sonuçlanmadı. İlk etabı kaybettik MEB'e açıktan 600 lira bayıldık :) Yetmedi itiraz ettik 200 lira daha itiraz parası ödedim. DAha aylar geçti ondan haber gelmedi.

Beni bu mahkeme işlerine saymayın. Uzmanlık bi belli olsun, onca emsale rağmen kaybedecek miyim bakalım!

Benim cebimdem o para çıkmadı mı yani sayın hocam. :) Kaybetmezsin umarım. Kaybedersen o para çıkacak çünkü.

alideniz2000' Alıntı:
omd' Alıntı:
korkmayın bişey olmuyor.
ordakiler. sizin gibi insanlar.
kabuğu yırtmak lazım.

en azından fikir olarak.

Size sonunda dek hak veriyorum hocam Hakkın neyse onu savunacaksın korkunun ecele faydası yok ...Bir süre daha bekliyecem şahsım adına olmadıgı halde bende dava acıcam hatta gerekirse bir başlık açıp organize olalım YETTİ ARTIK bu ÇİLE !!!q

Geri