İl içi eş özrü başvurusu yardım ?

Kodla Büyü

mukaya

Site Gezgini
1- Arkadaşlar elektronik başvuru formunda telefonu ve e-mail alanlarına eşin mi yoksa başvuruyu yapanın mı bilgileri yazılacak ?
2- Çıktı alacak mıyız ?
3- Başvuruyu onaylatırken görev yeri belgesi dışında başka bir belge verecek miyiz ?

4-basvuru işlemleri için görev yerinde olma şartı var mı?(il dışındayız)
5-her ikiside öğretmen olan eşler için hangi belgeler istenir?(bu belgeleri nasıl vereceğiz, malum il dışındayız...)
6-birinci aşamada es ozru basvurusu yapıldığında, sanırım 2 aşamada olsa gerek kurumlar yansıtılacak, tercihler gelmediğinde isteğimiz dışında tercih dışı atama yapılabilir mi?
teşekkürler...

1 Kendinin
2 Hayır okul alacak
3 Öğretmen eş için yeni tayini çıkanlardan yerine başlamayanlar atama kararnamesi, başlayanlar için görev yeri belgesi (belki de onlara bile gerek olmayabilir ama bulunsun)
4 gerek yok
5 postayla emaille ya da faxla gönderin
6 işlemlerinizi il dışından yapabilirsiniz

1-eşin
2- okul alıp onaylayıp mem e götürecek.
3-öğretmen eş için hiçbir belgeye gerek yoktu geçen sene.
4- gerek yok
5-gerek yok belgeye
6-il dışından yapılabilir.

eşim öğretmen benim, başvurumu yaptım, benden eşimin görev yeri belgesini istediler. Faxla onu gönderecekmişim, ilişiğimi keserken de belgenin aslını verecekmişim.

seyma' Alıntı:
eşim öğretmen benim, başvurumu yaptım, benden eşimin görev yeri belgesini istediler. Faxla onu gönderecekmişim, ilişiğimi keserken de belgenin aslını verecekmişim.
hocam geçen sene okul onay bölümünde eşi öğretmen için belgeye gerek yok yazıyordu

ben geçen yılda istemiştim geçen yıl bişey istemediler, bu yılk bunları istiyoz dediler sonra gerek yok dediler bugün

7-basvuruların(il içi es ozru) ikinci asamasında 26. tercih(isteği dışında) seceneği var mı?tercihler gelmediği takdirde isteği dışında atanabilir mi?

Geri