İl içi atamayı açıklayan il var mı?

Kodla Büyü
Evet 6 hazirana kadar yazıyordu. Yani daha önce açıklanabilir, en son 6 haziran anlamı çıkıyor.
Ama 6 haziranda açıklanırsa öp başına koy.

Bende 6 Haziran'da açıklanabileceğini sanmıyorum. İl içi başvuru süresi uzadığı için 6 Haziran tarihi(normalde de o tarihte açıklamazlardı gibi geliyor bana) uzayacak gibi sanki

sonuçta bunu bilgisayar halletmiyor mu?
1 hafta süren process görmedim

bu kadar uzaması çok gereksiz. iş ve işlemleri bittiyse bekletmenin anlamı nedir
tek tek bütün başvuru yapan öğretmenlerin beyanlarımı değerlendiriliyor.
bakanlık merkezli mi açıklanacak il bazında mı bilmiyorum ama ilgili yerlerde görevli arkadaşlar yasak değilse gerekçesini açıklasalar da biz de bilsek neden bekliyoruz.

Atama takvimine göre 6 Haziran'da açıklanacak sonuçlar.

Ekli dosyalar

• Atama Takvimi.png
    Atama Takvimi.png
    92.1 KB · Görüntüleme: 1,790
Bence dalavere çeviriyorlar.O yüzden büyükşehir ler en son açıklıyor.Özellikle istanbul.

özellikle ankara veya büyükşehirlere yarın acıklansa bile gec saatte açıklanır . çünkü illere ekranı dun aksam bile açmamıştı .yetki verilmemişti.

Arkadaşlar,

İl içi atamalar yapılırken Bakanlıktan illere yetki verilir ve ona göre iller sıramatik'i çalıştırırlar. Sıramatik çalıştıktan sonra gerekli kontroller yapılır. Bu kontroller hata olma ihtimaline karşı uzayabilir. Bu işlemler tamamlandıktan sonra açıklanır. Küçük illerde açıklanması kısa sürerken büyük şehirlerde uzun sürmesi bundan kaynaklanıyor.

Kısaca Teknik olarak kısa ama kontrol olarak biraz vakit alan bir işlem.

peki hocam bütün bu işleri geçen hafta yaptınız ya da bu gün yapacakmısınız yoksa yarın mı yapılacak ona göre bilgisayar başında bekleyelim :D

yusuf0686' Alıntı:
peki hocam bütün bu işleri geçen hafta yaptınız ya da bu gün yapacakmısınız yoksa yarın mı yapılacak ona göre bilgisayar başında bekleyelim :D
hocam illere yetki yeni verilmiştir nasıl geçen hafta bu işlemlere başlasınlar habip hocam açıklamış mantığını sagolsun

Bence de uzun sürmemesi lazım bilgisayar atamalı ve atanan puanlar yazılmalıdır. Hata olduğunu düşünen öğretmen puana bakıp itiraz etmelidir. Kontrol olarak neyi kontrol ediyorlar. Atama kriterlerini karşılayıp karşılamadığını mı?

istanbul için telefonla arayanlara; gün için de açıklayacaklarını, saatinin belli olmadığını söylemişler

bugün açıklanmaz diyenler var ama akşama kadar açıklanacağını düşünüyorum

Edirne bakanlık siramatiği açmadı dedi. Bakanlık açacak bunlar incelicek biraz zor açıklarlar.

Manisa da açıkladı ama hizmetli ve memurlarınkini açıkladı şimdilik.

Edit: Öğretmenler de açıklandı.

siirt açıkladı, doğu anadolu çok hızlı çıktı bizimkiler kaplumbağa

Geri