İl içi atama yardım

Kodla Büyü

Bote0621

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Ankara'da tayin isteyeceğim okulda 9 şube 10 saat ders var. Tayin istersem BT rehberliği nasıl olacak. Kendi okuluma veriyorlar mı yoksa gönderiyorlar mı?

Ayrıca bu okul evime 20 km 20 dk sürüyor ulaşması şimdiki okulum ise 5 dk ulaşması 2 km yol, 30 saat dersim 2 nöbetim sınıfım bir de problemli idarem var? Kararsız kaldım istesem mi istemesem mi fikirlerinizi öğrenmek isterim

Bahsettiğiniz okul serdar Tosun ortaokulu sanırım diğer sayfaya yazmışsınız :D bende düşünüyorum o okulu Puanınız kaç acaba boşuna tercih yapmayayım

Hocam ben Doğu hizmeti için istiyorum yoksa bana çok ters bi yerde okul. Yazacağım ama gelir mi bilmem..kutludugun ve Serdar Tosun ortaokulu aklimdakiler

neolsaki' Alıntı:
Hocam ben Doğu hizmeti için istiyorum yoksa bana çok ters bi yerde okul. Yazacağım ama gelir mi bilmem..kutludugun ve Serdar Tosun ortaokulu aklimdakiler

hocam benim 85 puanım var. sizin kaç puanınız var? bir de yukarıda yazdığım soruları cevaplarsanız mutlu olurum. Serdar Tosunda son BTR yönetmeliğine göre formatörlük nasıl oluyor?

Hocam benim puan 64 :( hayırlı olsun size. Ben btr görevi almadım hiç o yüzden yönetmeliği çok iyi bilmiyorum.tecrübeli arkadaşlar yardım ederler eminim..umarım herkesin gönlüne göre olur sonuçlar. Şimdiden hayırlı olsun

Okulunuzda Fatih projesi varsa ve 21 saatin altında ders saatiniz varsa kendi okulunuzda Btr olarak kalabilirsiniz. Kendi okulunuz da Fatih projesi yoksa kalmak isterseniz öğretmen olarak kalırsınız. 21 saat ve altı ise başka okula Btr olabilirsiniz.

Geri