il içi alan değişikliği belli olmuş

Kodla Büyü
mutlak_adeger' Alıntı:
Kendi okulumda teknoloji tasarım öğretmeni oldum:)

inşallah ilerde pişman olmazsınız...gerçi tekrar bilişim branşına geçme şansınız vardır herhalde...?

only61' Alıntı:
mutlak_adeger' Alıntı:
Kendi okulumda teknoloji tasarım öğretmeni oldum:)

inşallah ilerde pişman olmazsınız...gerçi tekrar bilişim branşına geçme şansınız vardır herhalde...?

Atama branşımız olduğu için geçme şansımız varmış. Ama geçmek isteyecek miyim bilmiyorum :) Bilgisayar öğretmeni olmayı çok seviyorum hala gönlüm onda tabi ki ama formatörlükten nefret ediyorum. Bizim bölümün sonu da formatörlükten başka bir şey olmayacak. Umarım hayırlı olur.

Teknoloji tasarıma geçtiğiniz için de bu forumu ve bizi yalnız bırakmazsınız? :D

bilalca' Alıntı:
Teknoloji tasarıma geçtiğiniz için de bu forumu ve bizi yalnız bırakmazsınız? :D

Tabi ki bırakmam :) Dedim ya gönlüm BT'de diye. Ayrıca eşim hala BT'ci. Her türlü eylemde, mesaj göndermede vs yanınızdayım beni birincilikle bitirdiğim branşı bırakmak zorunda bırakanlara karşı...İnşallah en kısa zamanda şartlar düzelir de eşim de tüm BT'ci arkadaşlar da rahata kavuşur.

Ben de kendi okulumda teknoloji tasarıma geçtim. Sebebi de formatörlükten nefret etmem ve öğretmen olmak istememdi :( İnsanın okuduğu mesleği bırakması çok üzücü :(

bizim fenci matematikçi oldu bizim okulda, sosyalci müdür yardımcımz türkçeci olup merkeze gitti, sınıfçılar da lise matematik ve türkçeci olup merkeze gitti :))

sisteme bak yaaa , emek memek hak getire, herkes herkesin emeğinin üstüne oturuyor, sınıfcı adam 250 hizmet puanıyla türkçe matematikte istese uzayda bile görev yapar artık :) çünkü bu branşlar da genç branşlar

graphicera' Alıntı:
Ben de kendi okulumda teknoloji tasarıma geçtim. Sebebi de formatörlükten nefret etmem ve öğretmen olmak istememdi :( İnsanın okuduğu mesleği bırakması çok üzücü :(

Gerçekten aynı duyguları paylaşıyorum hocam. Üzüntü ve sevinci birlikte yaşıyorum. Ama formatörlükten kurtulmak her şeye değer. Formatör adından bile nefret ediyorum.

Kara Kule 61' Alıntı:
hocam sizin btci olduğunuzu okul bildiği için yine bt işleri size bırakılırmı?

İstiyorlarsa bir denesinler. En zevkli yanı "yapmam" demek olacak. Hep bu anı beklemiştim. Ben formatör olduğum halde çok da fazla almıyordum işleri üzerime. Tabi okulumun iyi olması da büyük şanstı. Hatta alan değişikliği kararı verirken müdürüm de destekledi. "Sizin bölümün geleceği hiç parlak değil, bence de geçin" dedi. Memurumuz bile "görüyorum bu formatörlük işi seni yıpratıyor, geç de rahatla tek tas" dedi. Yani okulumda herkes desteklerken bana iş getirmezler. Başka okula gittiğimde de yapmam zaten bu yüzden branşımdan vazgeçtim.

bu olaydan sonra bakan sınıf öğretmeni açığımız çok fazla derse şaşırmam. çözüm mü? oda kolay ana sınıfı öğretmnlerinide sınıf öğretmeni yapar olay çözülür.

Çıkan çıkmayan hayırlı olsun... köyümü lojmanımı bırakıyorum arıtk. Artık ne zamana kadar derlerse bilişimciyiz.. Tabii gidecem okulda seçilmemiş bir ders ama, resim müzik beden gireriz artık.

bizim okulun müdürü(sınıf öğretmeni) de ingilzceye geçti tekrar branşcı müdür olarak geri gelecek. yine 15 yıllık sınıf öğretmeni ilk. matematiğe geçti.
Adamlar yıllardır sınıf öğretmeni yada yıllardır müdürlük yapıyo nasıl ders anlatacak merak ediyorum.
bence haksız bi geçiş süreci oldu. yani milli eğitim bakanlığı yine sınıfta kaldı. yakında topluca sağlık bakalığına geçeriz herhalde :mrgreen: :-1: :?

hakatten cacık oldu iyice meb çok haksız geçişler oldu herkese her bölümü verdiler bir biz kaldık benim 2 arkadaşım geçti bugün farklı banşlara içime oturdu valla adamları kutladım ama kıskançlıktan deli oldum neyse hayat devam ediyor bizim de kısmetimiz buymuş

sınıfçılar çekirge sürüsü gibi branşalara saldırdılar branş açığı kalmadı gibi birşey galiba
bulunduğum bölgede herkesin son tercihine yazdığı bir köy okulu olmamıza rağmen tarihinde 4 branşçıyı bir arada görmemiş bir okul iken bugün ne kadar açık norm var alan değişikliğinden geldi sadece din branşı eksik onada zaten imam giriyor üzerine de ben fazlayım
sınıfçıları erittiler bu seferde atanmak için umutlanan branşçıları bitirdiler
nasıl bir ülkeyiz ki dinamikler bu kadar hızlı değişiyor

baharr' Alıntı:
teknoloji tasarıma geçtim :)
Hayırlı olsun hocam...
esilasoul' Alıntı:
teknolojı tasarıma geçtim şükür formatörlüğün türevlerinden kurtarana:)
Çok şükür hocam, ben de kendi okulumda teknoloji tasarıma geçtim. Eşim hala BT'ci, tamamen kurtulamadık formatörlükten ama yine de 1 eve 2 bilgisayarcı fazlaydı. Çok mutluyum:)
fahrican' Alıntı:
Yeni branşınız ve görev yerleriniz hayırlı olsun arkadaşlar.
Teşekkürler hocam.

ne olursa olsun insanın kendi branşını değiştirmesi adama çok koyar...ben hala bilgisayarcıyım ama kendimi branş değiştirenlerin yerine koyduğum zaman gerçekten çok duygusal anlar yaşayacağıma inanıyorum :(...

only61' Alıntı:
ne olursa olsun insanın kendi branşını değiştirmesi adama çok koyar...ben hala bilgisayarcıyım ama kendimi branş değiştirenlerin yerine koyduğum zaman gerçekten çok duygusal anlar yaşayacağıma inanıyorum :(...
şüphesiz hocam orası öyle
ama bizim branştaki belirsizlikler bitmeyen hep kötüye giden işler
adamı yıldırıyor.Mesleklerin bayanı erkeği olmaz ama bizim branş bayanlara gittikçe zorlaşıyor bence
öğretmenlikte ne zaman elime o pislik içindeki kasalardan birini alsam sınıfın birinde pislik içindeki kablolara dokundam
aklıma eşim geliyodu. Onun adına mutluyum kurtuldu.
günün birinde o müthiş çalışma biterse geri dönüş yapacak BT ye
Bana gelince bende sizin gibi düşünüyorum. İçim burkulur yapamam.

bakanlığın işi belli olmuyor. hiç alakası yokken tektas ve zihinsel engellilere geçiş verdi. belki birgün fen ya da ilk mat gibi bir brans derse ben o zaman geçeceğim

bekleyelim bakalım. o zamana kadar bilişimciiyim

Geri