İl İçi Alan Değişikliği Açıklandı

Kodla Büyü
Eşiminki oldu... 1. tercihine gitti...
Teknoloji tasarımdan Muhasebeye geçti.. (İlköğretimden kurtuldu. İşletme öğretmenliği mezunu.. yani yan alanı muhasebeydi)....

SHİFT+DEL' Alıntı:
Eşiminki oldu... 1. tercihine gitti...
Teknoloji tasarımdan Muhasebeye geçti.. (İlköğretimden kurtuldu. İşletme öğretmenliği mezunu.. yani yan alanı muhasebeydi)....

Hocam hayırlı olsun. Ben de İşletme Öğretmenliği mezunuyum. Ben de muhasebeye geçmek istedim olmadı. Hangi ilde görev yapıyorsunuz?

teknolojı tasarım ilk tercih şükürler olsun bilişm derdinden kurtuldum:)) çok şükür formatörlük belasının her türlü türevinden kurtuldum.. çok mutluyum:))

esilasoul' Alıntı:
teknolojı tasarım ilk tercih şükürler olsun bilişm derdinden kurtuldum:)) çok şükür formatörlük belasının her türlü türevinden kurtuldum.. çok mutluyum:))
Hayırlı olsun hocam. Formatör olmak isteseniz bile olamazsınız. 180 saatlik kurs sertifikası isterler çünkü. :D

Muhtemelen ya bir ek alan değişikliği olacak yada bazı alan değişiklikleir iptal edilecek burada yazılmıştı dersiniz.

ben de bilişim istiyorum yan alanım bilgisayar ek ders dahi vermesinler çok uzun bir yolum var merkeze gelmek istiyorum KAYSERİ KAYSERİ beni okuluna alan müdür yaşadı

artık elektronık ogretmenıyım tek tercıh yapmıstım geldı sukurler olsun artık bılısım ogretmenı degılım

bilalca' Alıntı:
esilasoul' Alıntı:
Hayırlı olsun hocam. Formatör olmak isteseniz bile olamazsınız. 180 saatlik kurs sertifikası isterler çünkü. :D

haklısınz artık formatörlüğe taammen veda ettim sanırsaım:) ne güzel oldu bu ya isteselerde yapamıcaklar:)

bu arada rehber öğretmen yada türkçeye nasıl geçiliyor? yan branşınız olması zor gibi

sınıftan branşa geçenler ne biliyor ne öğretecek eğitim sıfır değil eksiye düştü.

esilasoul' Alıntı:
bilalca' Alıntı:
esilasoul' Alıntı:

haklısınz artık formatörlüğe taammen veda ettim sanırsaım:) ne güzel oldu bu ya isteselerde yapamıcaklar:)
Arkadaşıminş. ilerde pişman olmazsın çünkü teknoloji tasarım derside kademeli olarak azalıor.. azaldıda zaten ama bt öğretmenlerinin önü açacak daha böyle sıkıntılı olmayacak düzenleme geliyor... acele etmeseydiniz.. keşke.. ne diyelim hayırlı olsun...

biz de adam akıllı bi alan bulsakta geçsek.bilişim alanı bizi sömürmeye devam edecek yoksa:(

ergensoft' Alıntı:
esilasoul' Alıntı:
bilalca' Alıntı:
esilasoul' Alıntı:

Arkadaşıminş. ilerde pişman olmazsın çünkü teknoloji tasarım derside kademeli olarak azalıor.. azaldıda zaten ama bt öğretmenlerinin önü açacak daha böyle sıkıntılı olmayacak düzenleme geliyor... acele etmeseydiniz.. keşke.. ne diyelim hayırlı olsun...

hocam bt ye getirecekleri en iyi şey kadrolu formatörlük ki bunuda yapmazlar yapacakları tek şey bt öğretmen tanımını değiştirecekler... hocam dersimiz geri verilmezz bu mümkün değil teknik eleman gibi kullanılacağıma girer dersimi işler çıkar gelirim evime :) ha teknolojı tasarım kalkar mı zannetmem bu bölüme en fazla adını değiştirip içeriğini değiştirirler çünkü 15 yıl öncede vardı bu ortaokulda iş eğitimi adı altında yani bu bölüm kalkmaz asıl bt dersi kalkacak ve kalktıda benim okulum çok büyük bir okul her sınıftan 6 şube hatta bölündü 8 şube filan olmuştu gelin görünki 5 lerde bu yıl bir sınıfm oldu seneyede en fazla 2 olsun hadi her yıl beni seçtilermi karmaşası iile yaşanırmı hocam formatörlüğüde bu yıl istege bıraktılar(istanbul için söylüyorum) kaldıki normla ilgili değil formatörlük bizde bir kere norm sıkıntısı var hocam sorun büyük yani... ben formatörlükten tiksindiğim için bu tarzda yapacakalrı düzenlemyi istemiyorummm kendi adıma okulun teknik elemanı olamam çünkü herkes bu gözle görüyor ve btci olduğumuz sürece bu iş böyle...

geçen yıl her gün evime kafam dolu geliyordum iş yapıyomuydum hayır okulda çogu kez oturuyordum ama beyin yorgunluğu yedi bitirdi beni.. tek tasarımı seviyormuyum hayır seveceğimide sanmam ama dersime girerim kafam rahat olur kimsenin şu bilgisyara bakıver hocam öğretmenler odasındaki bilgisar bozulmuş bı bakıverin laflarınıda duymam muhatap olmam umarım derdimi anlatabilmişimdir:)

sınıf öğretmenleri türkçe , mat ve müzik olarak gelmiş okulumuza ... yarın sbs de başarısız olunursa şimdi suçlu kim olacak ?

karinca_52' Alıntı:
sınıf öğretmenleri türkçe , mat ve müzik olarak gelmiş okulumuza ... yarın sbs de başarısız olunursa şimdi suçlu kim olacak ?
formatör olur herhalde :)

Geri