Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

il dışından alınan sevk geçersiz mi hala?

Konu, 'Mevzuat-Yönetmelik' kısmında s.sultan tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. s.sultan

s.sultan Aktif Üye

bugün 1 saat dersim vardı ama ben yan alan belgesi almak için erkenden üniversiteye gittim erken döner sevkimi alırım diye hesabettim.. ama işler uzadı ve ordan sevk aldım geçersizmi sayılıyor?

2. melih444

melih444 Seçkin Üye Seçkin Üye

Sevk almak kavramı yanılmıyorsam ayakta tedavi beyannnamesine dönüştü ; il sınırları dışında sağlık izinlerinin kullanılamaycağı ile ilgili personel genel müdürlüğü veya yeni adıyla ikgm bir yazısı var.

3. neoplis

neoplis Site Gezgini

evt il dışından geçersiz.

4. Tus

Tus Seçkin Üye Seçkin Üye

Bu durumda il dışından alınan raporun da geçersiz olduğunu söyleyebiliyor muyuz? Farklı durumlar mı yoksa?

Edit: Biraz araştırma yaptım. Acil durumlar vs dışında sanırım izne dönüşmüyormuş. Karışık ama yine =)

5. papakaa

papakaa Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

keşke mazeret izni alsaydınız.

müdürünüzle aranız iyiyse idare edebilir ama normal şartlarda aylıktan kesim cezası alırsınız. daha önce ceza almadıysanız kınama cezasına dönüştürülür.

6. s.sultan

s.sultan Aktif Üye

müdürümle konuştum işim vardı ordan aldım ama geçerli değil galiba dedim ya dersi delafi edeyim imzalayım yada mazeret izni falan yazın 1 sa. için dedim. nöbet defterine bak yazılmadıysa telafi edersin dedi.yazılmamış Allahtan :) yan alan belgeside vermediler zaten bide bunun yüzünden ceza yicektim az kalsın.

7. beyazgolge

beyazgolge Süper Üye Süper Üye

il dışından alınacaksa eğer hastanenin acil bölümünden giriş yapmanız gerekiyor

8. melih444

melih444 Seçkin Üye Seçkin Üye

Kıymetli hocam yarıyıl , yaz tatili veya istirahat raporunuzun mazeret izinlerinizi geçireceğiniz yer olarak bildirdiğiniz yerler hariç acilden de olsa ildışından istirahat veya sevk alamzsınız ; almazsınız derken alırsınız ancak yasal dayanaktan eksik alırsınız

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal