İl dışı samsun??

Kodla Büyü
Hele bir bakalım neresi açılacak. Gerçi ben bu sene de tayin istemekten vazgeçtim ama iyi yerler olursa yazarım. Bana belli olmaz :D

Haftada 1250, ayda 5000 yapar. Bir yılda bir araba eskitirsin hocam :D

tayin dönemlerinde buraya o kadar yazıyoruz, paylaşım yapalım ölü tercih olmasın diye ama çoğu zümremiz paylaşımda bulunmuyor..

Amasya'da görev yapıyorum. Normalde Çanakkale istiyorum fakat Çanakkale'de değilde Samsun'da güzel yer açılırsa yazarım. 160 küsür puanım var.

nermin_böte' Alıntı:
134 puanla mugladan samsun civarı düşünüyorum..sinop tarafına yakın yerler tercihim
Vezirköprü düşünürseniz kesin çıkar. Öbür ilçelerde de birkaç açık olur ama garanti değil tabii.

arkadaslar 60 puanım var ben de samsun ve çevre illeri tercih etmeyi düşünüyorum. pek umudum yok ama gelir mi bilmiyorum . :roll:

il içi ihtiyaçta samsunda Havza da iki Ayvacık da bir açık gözüküyor (meslekte)

ozturk77' Alıntı:
arkadaslar 60 puanım var ben de samsun ve çevre illeri tercih etmeyi düşünüyorum. pek umudum yok ama gelir mi bilmiyorum . :roll:

il içi ihtiyaçta samsunda Havza da iki Ayvacık da bir açık gözüküyor (meslekte)
60 puanla Samsun Vezirköprü ya da Amasya ve civar illerin küçük ilçeleri gelebilir.

İl dışı Samsun isteyecek olanlar puanlarını paylaşabilir mi? Benim puanım 81.Zorunlu hizmetim devam ediyor.

Zorunlu hizmetini bitirmiş bir arkadaşımız Samsun'da açılan okulları paylaşabilir mi acaba?? Çok meraktayız

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    84.5 KB · Görüntüleme: 484
Puanlara göre değişir elbet ama vezirköprü samsunun giriş kapısıdır tayinlerde. @fanfatih arkadaşımızın paylaştığı okullar arasında karkucak ortaokulu 3 km, bahçekonak ortaokulu 10 km ilçeye. diğerleri uzak köyler.gelen olursa buyursun gelsin :)

Ayvacık ve Salıpazarının okulları ilçelerine çok uzak.... Asarcık size göre.... Vezirköprünün tahtaköprü ilçesi vezirköprüye 80 km uzaklıkta bilginize :)

Vezirköprü yazacak olanlar hangi okulları yazacaklar?Arkadaşlar puanları paylaşırsak ölü tercih yapmayız.puan 81

Ayvacık yenice Mustafa Çakır ortaokulu Samsun'a en yakın görünüyor Çarşamba ayvacık yolu üzerinde bu okul Hakkı'nda bilgisi olan arkadaslardan yorum alabilirmiyim

Ayvacık eynel ve mustafa çakır okulları hakkında bilgisi olan arkadaşlar yazarsa iyi olur. Köy okulu mu merkezi biyer mi bilen var mı

Geri