İl Dışı Kontenjanlar Belirlendi( Kontenjan.meb.gov.tr'de)

Kodla Büyü

firtuna61

Seçkin Üye
Seçkin Üye
İl dışı kontenjanlar kontenjan.meb.gov.tr de belirlendi şifre varsa sizde bakabilirsiniz.Ancak henüz açıklanmadı tüm liste

ilçe kontenjanlarına baktığımda tüm okulları açmadıklarını çok az kontenjan verdiklerini gördüm

Kontenjanlar belirlenmiş cidden...Sınıf öğretmenleri ve bilişime hiç yer açılmamış...

Bizim okuldan Cografya-Matematik ve Edebiyat braşlarında kontejan verilmiş.

burda elimizde okul şifresi varsa sadece kendi okulumuzun mu normunu goruyoruz yoksa bulundugumuz il/ilçe normunu da görüyor muyuz?

Diyarbakır konusunda da bilgisi olan var mı?

okul şifresini biliyorsan okula verilen normu görürsün. ilçe varsa ilçeyi, il varsa ili.

bende bizim okula baktım verilen kontenjan yok.

okul şifrsiyle bakıldığında okul kontenjanı ihtiyaç ... bilgileri ilçe ve il sırsyla ilçenin ve il in kontenjanını görebiliriz...herkese kolay gelsin..

ben baktım bişey göremediim sadece norm fazlası olduğumu gördüm şaka gibi :verymad:

Oruclu agzimla birsey derdim simdi de neyse....(ustteki meslektasima demiyorum yanlis anlasilmasin)

mnn' Alıntı:
okul şifrsiyle bakıldığında okul kontenjanı ihtiyaç ... bilgileri ilçe ve il sırsyla ilçenin ve il in kontenjanını görebiliriz...herkese kolay gelsin..
yukarıda arkadaşlar
okul şifresiyle -> okul normu
ilçe şifresiyle -> ilçe normu
il şifresiyle -> il normu
görülebilecegini soylediler...
sizin dediğinizden de ben okul şifresiyle ilçe ve il normlarını da görebilecegimizi anladım...
yanlış mı anladım

evet yer değiştirme kontenjanları orda görünüyor ama ilk atama kontenjanıda olabilir bu

bende inceledim de arkadaşlar bence bizim gördüğümüz şu: bizim okula sıraya giren kaç tane öğretmen varsa onu görüyoruz.

cyln' Alıntı:
only61' Alıntı:
cyln' Alıntı:
only61' Alıntı:
ben baktım bişey göremediim sadece norm fazlası olduğumu gördüm şaka gibi :verymad:
osman sen meslek lisesinde degil miydin

adım osman değil onur...
düz lisedeyim hocam karıştırdın beni biriyle :)
Sdu mezunu degilmiydin hocam?
Ben nickini yanlis hatirliyorum o halde

Sdu ne demek bilmiyorum ama üniversite olarak uludağ 2005 mezunuyum...

Geri