İl dışı Kocaeli isteyecekler

Kodla Büyü
Kocaeli'nde görev yapan arkadaşlar normlar nasıl, nasıl olur bu yaz. Teşekkürler.

geçen proje okulu başvurusu vardı. 2-3 tane gebze o taraflardan o şekilde arayıp başvurmak daha mantıklıydı aslında.

IL dışından proje okullarına başvuru oluyor mu hocam.
Geçen senelerde oluyor muydu bilmiyorum ama bu sene oluyordu. Senelerce puan biriktirip okulların il dışına açılmasını ümit etmektense bu şekilde başvuru yapmak daha mantıklıydı. Başvuru tarihleri ilden ile değişiyor ama şimdiye hepsi bitmiş olması lazım diye tahmin ediyorum.

kocaelinde görev yapıyorum. kocaeli bilişim normlarında açık çok az. norm fazlası olanlar bile yer değiştiremiyor gibi. çok fazla yer açılacağını düşünmüyorum

Kocaeli de norm fazlasıyım merak ediyorum gerçekten okul var mı boşta? devamlı gelen gelene,boş olsa ne olur bir yıl sonra yine norma düşersin..bilişim bölümü kapatılmalı desinler ki kardeşim sizi fizikçi matematikçi bedenci sınıfcı ne halt olacaksak olsun herkes rahat etsin...Bana göre en çok çalışan ama hiç çalışmayan görünen, devamlı kendini geliştirmek zorunda kalan ama hep eleştirilen, neyse kocaeliye bekleriz:))

Kocaeli de norm fazlasıyım merak ediyorum gerçekten okul var mı boşta? devamlı gelen gelene,boş olsa ne olur bir yıl sonra yine norma düşersin..bilişim bölümü kapatılmalı desinler ki kardeşim sizi fizikçi matematikçi bedenci sınıfcı ne halt olacaksak olsun herkes rahat etsin...Bana göre en çok çalışan ama hiç çalışmayan görünen, devamlı kendini geliştirmek zorunda kalan ama hep eleştirilen, neyse kocaeliye bekleriz:))
Bölümümüzün durumu ortada hocam. Katılıyorum. Kocaelinin neresindesiniz.

Geri