İL DIŞI BURSA?

Kodla Büyü

acemi_bil

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bursa isteyecekler puanım 164 böte sadece merkezde yıldırım var herhalde.Yıldırım muhit olarak kötü bir yer diye biliyorum ama okullar hakkında bilgisi olanlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

Ekli dosyalar

• bursa.png
    bursa.png
    196.7 KB · Görüntüleme: 936
hocam gürsu da merkez sayılır merkeze yakın ama düğerleri ilçe yıldırıma gelince yavuz selimdeki okullar biraz kötü diye biliyorum...Bir de açılan okulların hepsi bu kadar mı?

yıldırımda açılan bütün okullar bursanın doğu tarafı dediğimiz yerde. yani varoşlarda, sıralama yapmak gerekirse kız imam hatip lisesini en başa yazarım, bulent yavuz 2, necmettin erbakan 3 yavuz selimleride sonra yaz (mahalle sıkıntılı), ama önce imam hatip i yaz, en sona da şirinevler (mecburen yazacaksan yaz, okul ve mahalle kötü)

hayalcisuat' Alıntı:
yıldırımda açılan bütün okullar bursanın doğu tarafı dediğimiz yerde. yani varoşlarda, sıralama yapmak gerekirse kız imam hatip lisesini en başa yazarım, bulent yavuz 2, necmettin erbakan 3 yavuz selimleride sonra yaz (mahalle sıkıntılı), ama önce imam hatip i yaz, en sona da şirinevler (mecburen yazacaksan yaz, okul ve mahalle kötü)

okulları çok güzel yorumlamışsınız hocam. tebrikler.

acemi_bil' Alıntı:
hocam gürsudaki okullar hakkında da bilginiz var mı acaba
maalesef gürsu daki okullar hakkında bilgim yok. ama gürsu merkez ilçe olmamasına rağmen merkezle birleşmiş durumda. yani yazılabilir. tabi oralarda göç alan bölgeler olduğu için mahalleler sıkıntılı olabilir.

acemi_bil' Alıntı:
hocam gürsudaki okullar hakkında da bilginiz var mı acaba
Hocam Hacı Huriye Tinç imam hatip için yeni bir okul yapılıyor bu sene biteceği söyleniyor. Burasi güzel (hizmet alani 1 - sana bir ip ucu veriyor) Yüksel bodura gelince burası yildirimdaki yavuz selim gibi yerdeki okullardan bi nebze daha iyidir. Zaten yıldırımi da yazsan gursuyu da yazsan iki ilçe de Merkez ilçe olduğu için ( Nilufer- Osmangazi - Yıldırım - Kestel - Gürsu hepsi merkez ilçe ve bazen kalabalıkta olsa metro ile ulaşım +aktarma imkanın var ) bu ilçeler arası birbirine uzak değil, gidiş geliş imkanın rahat. Gürsu ile şehir merkezi uzaklık (kent meydanı) 11 km.

Ufuk Bülent Yavuz'da iki sene çalıştım merkeze biraz uzak ama ulaşım sıkıntı değil okulun önünden geçen otobüsler ve minibüs var. Biraz yürürüm diyen olursa metro ile şehrin öbür ucuna kadar ulaşabilirsiniz. Büyük bir bilişim teknolojileri sınıfı mevcut . Öğrenci mevcutları 30- 35 civarı. Ek ders sıkıntısı yaşamazsanız. Okul yönetimi de gayet güzel. yazacaklar arkadaşlar için tavsiye ederim.

iznik nasıl arkadaşlar? iznik te 2 tane mesleki ve teknik anadolu lisesi var,
iznik genel durumu hakkında ve bu okullar-ders durumları hakkında bilgi verebilecek arkadaş varsa çok makbule geçer.

yolcuhan' Alıntı:
iznik nasıl arkadaşlar? iznik te 2 tane mesleki ve teknik anadolu lisesi var,
iznik genel durumu hakkında ve bu okullar-ders durumları hakkında bilgi verebilecek arkadaş varsa çok makbule geçer.

İznik bir avuç yer :lol:

Gidip gezmişliğim kalmışlığım var. Okulları bilmem ama halkı sakin uyumlu insanlar. İznik'in bir uçundan bir ucu yürüyere 15 dk :mrgreen:
Bursa kent merkezine minibüsler ile yaklaşık 90 dk

Eşrefzadede 50 saat ders var norm güncellemesi yapılmadığı için açık gelen norm fazlası bilin.
Diğerinde 1 öğretmen var ve sıkıntı yok tek sorunu CPL olduğundan meslek lisesi kültürü yok ve ilçe merkezi dışında.
İznik güzeldir ama emekliliğe yakınken yoksa sıkıntı...
Ben yapamadım Bursa merkeze geçtim.

Lütfen listeler yayınlanmadığı için merak ettim bursadaki açık meslek liseleri nereler var yayınlayın

Zorunlu hizmet görevi devamı için Büyükorhan-Kınık Ortaokulu nasıl bilen var mı?
Norm fazlası olma durumu olur mu?

Geri