İl dışı atamalar ne zaman açıklanacak ????

Kodla Büyü

serdi

Aktif Üye
il dışının takvime göre 23 haziranda açıklanması gerekiyordu. neden hala bir ses yok. bakanlık telefonlara bakmıyor. duyum alan yada bilgisi olan varmı ne zaman açıklanacağına dair ???

arifa19' Alıntı:
açıklama bile yapmaktan acizler..
:alkis: :alkis: gerçekten de iki satır tweet çok mu zor... ama yine de bayram arefesi beddua etmeyelim arkadaşlar...öyle ya da böyle açıklayacaklar...geçen sene aksam 5 te açıklanmış..zannımca top atılırken (ankara saatine göre) açıklarlar :roll: :puhaha:

mesai saatlerini çoktan geçtik, artık kalır bayram sonrasına bence :verymad: :verymad: :verymad:

serdi' Alıntı:
mesai saatlerini çoktan geçtik, artık kalır bayram sonrasına bence :verymad: :verymad: :verymad:
valla hocam işsizlikten ikgm nin duyurularını geriye doğru taradım.siteye gece 11 de bile haber girmişler...umutsuz olmamak lazım... sonuçta açıklanma günü bugün..gece yarısına kadar yolu var :idea:

Valla ben bunların sistemini çözemedim. Sanki elle kağıda yazarak atama yapıyorlar. Bilgisayarda birkaç tıklamadan başka bir şey olduğunu zannetmiyorum.

çarşaf listede günlük plan yapılır dı ya hocam...acaba bu atamaları yapanlar o dönemden mi kalma...o zaman yandık :puhaha: :puhaha: :puhaha:

Hâlâ bitmediğine göre bir sorun var.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hadi hayırlı olsun. Sonuçlar açıklandı.

GM 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri