İl Dışı Atamada Antalya İsteyecekler

Kodla Büyü

darkpink

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar,bu sene Antalya'ya tayin istemeyi düşünüyorum,Antalya'nın herhangi bir yeri,köyü vs.olabilir.Puanım 110,çok düşük biliyorum ama gelme durumu nedir sizce?İstemeyi düşünen var mı başka?

Merhaba arkadaşlar,bu sene Antalya'ya tayin istemeyi düşünüyorum,Antalya'nın herhangi bir yeri,köyü vs.olabilir.Puanım 110,çok düşük biliyorum ama gelme durumu nedir sizce?İstemeyi düşünen var mı başka?
Belki fikir verebilir. 2017'de 162 puanla anca Kaş'a geldim. Son tercihimdi.

eğitim için gelecekseniz merkezde sadece kepez o da belki ve en vasat okullar...eğitim bitik büyük hayal kırıklığına uğrarsınız.2 yıl oldu...şehre aşığım iyi ki geldim diyorum ama mesleki hazzım koca bir SIFIR

ne zaman basvurular
Haziranda ama tam tarihi hatırlamıyorum.
ATAMA.jpg

Merhaba arkadaşlar. Ben de Antalya düşünüyorum puanım 185. Şehir hakkında bilgisi olanlar denize yakın tercih edilebilecek yerler ve kiralar ile ilgili bilgi verebilirse çok sevinirim.

Şehir merkezlerinde kadro olacağını sanmıyorum. Belki 1 ya da 2 tane uzak yerlerden çıkar. İl içinde bile sadece 2 okul vardı Antalya genelinde. Bizim branş artık çakılı durumda ve çoğu kişi de norm fazlası.

arkadaşlar il içinde bile 2 okul vardı hadi il dışına 1 okul açsalar onun için burada kapışacak en az 50 kişi var bence kapatın konuyu.:(

Teşekkürler.Kiralar ne durumda acaba?
Hocam antalya da her bütçeye göre kiralık ev var.. sizin yaşam tercihinize göre değişir.. denize yakın havuzlu sitelerde yüksek kiralar..1400-1500 den başlar.. merkez e yakın olsun ama uygun olsun derseniz 700-800 den başlayan kiralık evler de var..

Antalya'ya gelecek olan direkt kepezden girer, o ilçede çaka çaka dolu.belki muhtemel olarak yazıp giden olursa gelirsin hocam. aksi takdirde ihtiyaç yok.Moralini bozmak istemem ama gerçek bu. Gelsen dahi iliçi yer değiştirme imkansız. laf olsun diye söylemiyorum. Antalyada görev yapanlar var aramızda sorabilirsiniz

Arkadaşlar ben de doğu hizmetimi tamamladım bu sene. Memleketim Antalya isteyeceğim ama zor gözüküyor. İl içi kontenjanlarda 2 okul gözüküyordu ama il içi yer degistirmeler açıklaninca toplam 8 yer değiştirme olmuş. Bu nasıl olabiliyor fikri olan var mı?

Arkadaşlar ben de doğu hizmetimi tamamladım bu sene. Memleketim Antalya isteyeceğim ama zor gözüküyor. İl içi kontenjanlarda 2 okul gözüküyordu ama il içi yer degistirmeler açıklaninca toplam 8 yer değiştirme olmuş. Bu nasıl olabiliyor fikri olan var mı?
Birbirlerinin yerine gitmiş olabilirler hocam yer değişimi gibi düşün

bu il içi kontenjanlarını görünce ben de çok merak ediyorum açıkçası il dışı kontenjanları bu görüntüde neredeyse hiçbir yer açılmayacak gibi

Hocam bu listeye nereden ulaştınız? Bizimle paylaşır mısınız?

Hocam maalesef Antalya'da herkes çakılı, il içi bile kimse kıpırdayamıyor koskoca ilde 2 yer açıldı ve norm fazlası olan da çok.

Geri