İl dışı atama iptal ve ilişik kesme

Kodla Büyü

pointer

Aktif Üye
Detaylara girmicem.

İl dışı atamami iptal ettirmek istiyorum, okulumuzda 4 bilisimciden 3unun tayini çıktı okul proje okulu mevcut durumda tüm dersler boş kalıyor (ilin sıkıntılı eml'si)

Şimdi benim ne zamana kadar ilişik kesme hakkim var dilekçeyi verip okullar açılana kadar ilişik kesmeden bekleyebilir miyim?

Okullar açılana kadar ilişik kesmemek? İmkansız. Hatta bugün yarın (seminer dönemi bitene kadar) ilçeden ilişiğini kesin diye haber gelecektir. İptal ettirme konusundaki detaylara girmeyeceğim...

ne yani 3 de tayini iptal ettirdi diyelim yine aynı terane.Bu durumda 3 kişinin hakkı yenecek.Gitme düşüncen yoksa tercih yapmayacaksın.İlişik kesme durumu ise mümkün olduğunca hemen kes bence.15 gün hak veriyorlar sanırım.

Hocam tam olarak ne istiyorsunuz? Cümlelerinizden anlaşılmıyor. İlişiği geç kesmek mi iptal ettirmek mi ? Bana kalırsa iptal olmaması gerekiyor iptal edenlere 3 yıl ceza verilmeli

Benim de tayinim çıktı. Arkadaşların söylediğini tercüme edeyim. Tayin çıktıktan sonra neden iptal ettirmeye uğraşır bir öğretmen bilmiyorum. Tayini çıkmayanın hakkına girilmiş oluyor. Hastası, ailevi sıkıntısı ve birçok durumu sorunlu arkadaş var tayin isteyip çıkmayan. İptal düşünen istemeyecek. Bu kadar saçma bir şey yok. İlişik kesmek için ise tebliğ tarihi önemli. Yalnız yaz dönemine denk geldiği için tatilde olacağınızdan yaz sonuna kadar süreniz var diye biliyorum.

Benim de tayinim çıktı. Arkadaşların söylediğini tercüme edeyim. Tayin çıktıktan sonra neden iptal ettirmeye uğraşır bir öğretmen bilmiyorum. Tayini çıkmayanın hakkına girilmiş oluyor. Hastası, ailevi sıkıntısı ve birçok durumu sorunlu arkadaş var tayin isteyip çıkmayan. İptal düşünen istemeyecek. Bu kadar saçma bir şey yok. İlişik kesmek için ise tebliğ tarihi önemli. Yalnız yaz dönemine denk geldiği için tatilde olacağınızdan yaz sonuna kadar süreniz var diye biliyorum.
katılıyorum.Ayrıca eş ve sağlık özrüne sadece bir hak verilmeli. Kesinlikle istismar ediliyor.Eğitim sist4emimiz neden böyle deniyor.Belki diğeri de başka yerde kısmetini bulacak aile birliği diyip hakkımızı gasp ediyorsunuz.Adam diyelim 300 puanlı güzel yeri seçip gitmeyecek çocuk oyuncağı mı bu tayin işi.Rezillik.Talim terbiyeden tut diğer bakanlıklara üniversiteden tut yök'e kadar ne rezil durumdayız farkında değil miyiz?

Normalde İlişik kesmeme ve iptal hakkınız yok. Aslında olmamalı da. Yazdıysanız gideceksiniz.

Geri