İl dışı amasya?

Kodla Büyü
Amasya isteyecek arkadaşların muhtemelen bilgisi vardır ama yardımcı olmamı istediğiniz bir konu varsa Amasya için yardımcı olmaya çalışırım...

cgg*seco' Alıntı:
Amasya isteyecek arkadaşların muhtemelen bilgisi vardır ama yardımcı olmamı istediğiniz bir konu varsa Amasya için yardımcı olmaya çalışırım...
Teşekkür ederiz hocam. Göynücekten amasyaya gidiş geliş yapılıyor mu yolu nasıl

Hocam git gel çok zor ha yapılır ama bilmiyorum tabi tercihinize kalmış

checkingen' Alıntı:
cgg*seco' Alıntı:
Teşekkür ederiz hocam. Göynücekten amasyaya gidiş geliş yapılıyor mu yolu nasıl
Yapılır ama kışın zaman zaman zorlanabilirsiniz. Göynücek Amasya'nın sürgün yeri gibi. Fakat artisi Amasya Çorum yolu üzerinde.

Ucamus hocam hayellerimi söndürdü. :D Mecbur gidip gelecek gibi Taşova ya gidiş geliş yapılabilir mi amasyadan yada var mı giden gelen hocam

checkingen' Alıntı:
Ucamus hocam hayellerimi söndürdü. :D Mecbur gidip gelecek gibi Taşova ya gidiş geliş yapılabilir mi amasyadan yada var mı giden gelen hocam
HOCAM TAŞOVA 45 KM git gel yapabilirsin yapan memurlar var düz ayak yolu en azından göynücekten iyidir orası kesin

Tasovada neresi açık? Merkezden servisle gitgel yapan arkadaslar var.

GM 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yibo ilçe merkezinde. Erbaa tarafında biraz. Amasya merkezden git gel rahat yapılır. Ballıdere benim de Amasya'ya il dışından atandığım kurumdu. Amasya merkezden git gel oraya biraz zor olur. Yapan arkadaşlar vardı ancak merkezden gelen servis köy minibüsünü kaçırırsa sorun olabiliyordu bazen. Sabah köye bir araç kalkıyor. Onu kaçırırsanız bir sonraki birkaç saat sonra oluyordu. Kendi aracınız varsa Ballıdere'ye erişim kolay. Norma yeterli şube sağlama noktasında da uzun süre yeterli gelmeyebilir Ballıdere. Ben norm fazlası olmuştum askerdeyken hem de :)

omd' Alıntı:
Yibo ilçe merkezinde. Erbaa tarafında biraz. Amasya merkezden git gel rahat yapılır. Ballıdere benim de Amasya'ya il dışından atandığım kurumdu. Amasya merkezden git gel oraya biraz zor olur. Yapan arkadaşlar vardı ancak merkezden gelen servis köy minibüsünü kaçırırsa sorun olabiliyordu bazen. Sabah köye bir araç kalkıyor. Onu kaçırırsanız bir sonraki birkaç saat sonra oluyordu. Kendi aracınız varsa Ballıdere'ye erişim kolay. Norma yeterli şube sağlama noktasında da uzun süre yeterli gelmeyebilir Ballıdere. Ben norm fazlası olmuştum askerdeyken hem de :)
Teşekkür ederim hocam bilgilendirme için

Tecihler açıısndan baktımızda Göynücek ÇPL en mantıklısıydı.(Zorunlu hizmet yerleri için). Okulun tüm öğretmenleri AMasya merkezden gidiş geliş yapıyorlar. Aylık 150 tl.
Taşova merkezden gidiş geliş için uygun gibi gözüksede sıkınıtı olacabilecek durumda diye tercih yapmadım.

Aslında göynüceğide tercih etmedim. Gidiş geliş zor oluyor. Yazan arkadaşlara hayırlı olsun şimdiden.

checkingen' Alıntı:
ucamus' Alıntı:
amasya isteyen kimler var? tek tercih suluova yaptım gelir mi acaba?
Hocam ankara başlığında da ankara ilçelerini yazdım demişsin hangisi gerçek
Hocam eşim ankaralı ben amasyalıyım o güzergah üzerindeki bazı okulları yazdım bunda yalan olacak ne var onu anlamadım? Bi kişi hem amasya hem ankara yazamaz mı? Kaldı ki sol taraftaki profil resminin altında yazan yere bakarsanız orada ne yazdığını görürsünüz. Ne günlere kaldık...

Geri